Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lscript no wallhack odrzutu
Hej, Dostałem niewykrywalny launcher Lscript.dll. Ten nie jest zrobiony przeze mnie, może to być przeciek. Ta wersja oferuje tylko następujące funkcje: -Bez odrzutu -Wallhack   W połączeniu z blokerem zrzutów ekranu i DDT jest to najlepszy sposób, w jaki można oszukiwać przy użyciu publicznych hacków.   Daj mi znać, jeśli mogę przesłać ewentualny wyciek.
Reply
Oto kilka dodatkowych informacji: Hack został zakodowany przez Smokeza. Może to jest starsza wersja beta?
Reply
Dobrze zapytaj o dym, jeśli możesz to opublikować, lub zapytaj, czy jest to przeciek. Proszę również nie podwójnie pisać. Z jakiegoś powodu jest przycisk edycji.
Reply
Czy to znaczy, że ktoś sprawił, że Lscript był niewykryty? : 0
Reply
Przepraszam za podwójny stolik. Ten hack jest bardzo prosty, używam go przez ponad 5 tygodni. Sesje 2 godzin, bez kopa w ogóle ... Powiedziałbym, że hak jest niewykryty, poza późniejszymi i bardziej zaawansowanymi hackami Lscript. Czy ktoś wie, gdzie się skontaktować z Smokezem?
Reply
Czy dasz mu ludzi, jeśli będą cię informować?
Reply
Zadzwoniłam dzisiaj do smoka i zapytałam go o ten hack .. (często nie ma go w domu) i powiedział mi, że dał dokładnie 2 pensy, że nigdy nie ujawni niczego niewykrytego bez zabezpieczenia przed wyciekaniem @joostp Powiedz mi jak się nazywa
Reply
Zacytować: Originally Posted by smoke.hes Zadzwoniłam dzisiaj do smoka i zapytałam go o ten hack .. (często nie ma go w domu) i powiedział mi, że dał dokładnie 2 pensy, że nigdy nie ujawni niczego niewykrytego bez zabezpieczenia przed wyciekaniem @joostp Powiedz mi jak się nazywa
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)