Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hak d3d11 (SwapChain :: Present) mumble overlay
Znalazłem źródło mumble overlay dla haka d3d9 / d3d11     https://github.com/mumble-voip/mumbl...master/overlay   Nie wiem, czy to może kogoś zainteresować, ale myślę, że to niewykryty hak d3d.   sprawdź na HardHook.cpp, d3d10.cpp d3d9.cpp i lib.cpp.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie ond9 Znalazłem źródło mumble overlay dla haka d3d9 / d3d11 https://github.com/mumble-voip/mumbl...master/overlay Nie wiem, czy to może kogoś zainteresować, ale myślę, że to niewykryty hak d3d. sprawdź na HardHook.cpp, d3d10.cpp d3d9.cpp i lib.cpp. Nie jestem na tyle znudzony, aby sprawdzić wszystkie źródła, ale nie ma tutaj haka dx11. Istnieje wiele lepszych sposobów na niewykrywanie, ponieważ wiele z tych interfejsów nie jest "potrzebnych". Zastanawiam się nad hackem opartym na bełkocie (nakładka typu open source) na kilka interesujących publicznych wydań. Być może w połączeniu z biblioteką dll, która będzie piggyback xfire / fraps / steam (evga / msiafterburner) i obejmować tyle niewykrytych nakładek, jak to tylko możliwe. Dziwni ludzie, którzy nie mają JEDNEGO z powyższych, mogą ... pobrać. Na marginesie, czy ktoś kręci się z renderowaniem tekstu dx11 z powodzeniem?
Reply
ts3 rc1 ma również wtyczkę nakładki, która działa z dx9, dx10 i dx11 Chociaż nie jest to open source afaik. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprawdzić, gdzie się znajduje i odwraca moduł wtyczki.
Reply
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie najeźdźców Nie jestem na tyle znudzony, aby sprawdzić wszystkie źródła, ale nie ma tutaj haka dx11. Zarówno directx10 / 11 nie jest podobnym metode? (swapchain :: Present)
Reply
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie najeźdźców Nie jestem na tyle znudzony, aby sprawdzić wszystkie źródła, ale nie ma tutaj haka dx11. Istnieje wiele lepszych sposobów na niewykrywanie, ponieważ wiele z tych interfejsów nie jest "potrzebnych". Zastanawiam się nad hackem opartym na bełkocie (nakładka typu open source) na kilka interesujących publicznych wydań. Być może w połączeniu z biblioteką dll, która będzie piggyback xfire / fraps / steam (evga / msiafterburner) i obejmować tyle niewykrytych nakładek, jak to tylko możliwe. Dziwni ludzie, którzy nie mają JEDNEGO z powyższych, mogą ... pobrać. Na marginesie, czy ktoś kręci się z renderowaniem tekstu dx11 z powodzeniem? mamrocze, że mnie wkurza, podoba mi się dźwięk 3D, ale powinni go zaimplementować w haczyku directx dla różnych gier, które można pobrać z matrycy widoku z wierzchołka i transformacji, które mają te NTAPIS zawieszone; [
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)