Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aktualizacja rengaurd
rgh 1.3.1 BE nie działa z nową datą rengaurd. Sugeruję, żebyś spróbował jakoś przestać. lub jeśli ahs został pobrany już czekać na aktualizację dla rgh, jeśli 0x90 ma czas.   t10101
Reply
dzięki za informację
Reply
np. być może trudniej jest zahaczyć o ten ostatni, ponieważ wstawili jakiś patch do game2.exe, który moim zdaniem nie jest pracą, ale mógłbym się mylić. także inne heads up jest to, że jest kolejna aktualizacja BIATCH, nie jestem pewna, kiedy to mogło wyjść z dnia na dzień, ponieważ otrzymałem wiadomość od renguad. t10101
Reply
Tak, jest nowa partia i nowa RG. Aktualizacja RG nie może zostać zatrzymana, nie możesz używać tylko Renguard. Old Renguards nie mogą już łączyć się z głównym serwerem i dlatego są przestarzałe.
Reply
chociaż tak dobrze zrobione i tak anty-cheatowi klienci wydają się być ostatnio dobrzy w renegacie. co zostało zaktualizowane na temat batchu, a następnie zła? t10101
Reply
Poprawki: Wiadomość "podejrzany o oszustwo" nie jest już wysyłana do konsoli, ponieważ była w większości przypadków nieprawdziwa i rzadko używana. Komunikat jest nadal wyświetlany w plikach dziennika. Niewykorzystane bronie są teraz obsługiwane w inny sposób, w bardzo rzadkich sytuacjach mogło to spowodować fałszywe pozytywne zakazy obrażeń zadawanych przez pistolet (Obrażenia 10, 30 lub 50, z głowicą 3). Możesz teraz wyłączyć sprawdzanie PT w konfiguracji przy użyciu ustawienia "IsPTCheckEnabled". GameTime został usunięty z pliku dziennika, ponieważ wyglądał tak samo jak SessionTime. Adresy IP są teraz rejestrowane w pliku konfiguracyjnym. Prefiks "BIATCH:" został zmieniony na "[BIATCH]", aby uniemożliwić graczom nazwanym "BIATCH" zmieszanie regulatorów. Żołnierze AI już nie powodują komunikatów o błędach. Uninstaller teraz działa. Zmieniono niektóre komunikaty dziennika, aby były bardziej przejrzyste lub wyświetlały inne informacje. Naprawiono kilka drobnych błędów i błędów ortograficznych. Dodano kredyt za bond5820 za popełnienie jego kodu anty-celbota, na którym moglibyśmy oprzeć ulepszoną wersję.
Reply
dzięki za informację... Jedynym naprawdę interesującym dla mnie jest kod antysobotyczny tbh. czy masz jakieś bardziej szczegółowe informacje na ten temat? co dokładnie oznacza "poprawiony" ?! 0x90
Reply
Zacytować: Oryginalnie wysłane przez 0x90 dzięki za informację... Jedynym naprawdę interesującym dla mnie jest kod antysobotyczny tbh. czy masz jakieś bardziej szczegółowe informacje na ten temat? co dokładnie oznacza "poprawiony" ?! 0x90 Obecnie tak naprawdę nie zmieniliśmy go o wiele tbh, ponieważ jesteśmy zajęci innymi aspektami BIATCH i chcieliśmy wypuścić wersję, która naprawia błędy wymienione powyżej. Dla przyszłej wersji będziemy zmieniać kod aimbota, który będzie bardziej zaawansowany. Mamy wiele opcji otwartych na to i nie jesteśmy do końca pewni, z czego skorzystamy.
Reply
co do cholery znaczy tbh? dzięki!
Reply
przepraszam, ale nie wiem, szczerze mówiąc lol, który przypomina mi cytat z bash: "co kurwa ma na myśli?" Myślę, że facet był poważny. 0x90
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)