Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki język programowania jest potrzebny dla MOHAA?
Cześć przyjaciele, Zastanawiam się, jaki język programowania jest potrzebny dla MOHAA Gram w MOHAA od około 4 lat i chciałem nauczyć się języka potrzebnego do zhakowania MOHAA. Jeśli masz jakieś dobre linki do samouczka, byłbym wdzięczny, nie jestem obecnie w żadnym klanie, czy znasz jakieś klany hakerskie? Pomóż mi, chcę nauczyć się języka i utrzymywać przy życiu hacki MOHAA. POKÓJ i obsesja kochają społeczność UC Downloads.   Uwaga: mam piętnaście lat, czy wiek ma znaczenie przy uczeniu się języka programowania?
Reply
C i bez wieku nie ma znaczenia człowiek. Znam faceta, który w wieku 13 lat skopiował wklejenie do amerykańskiej armii. Dziś jest bardzo utalentowanym programistą. W ogóle nie kopiuje już pasty i prawdopodobnie przekroczył wielu dobrych facetów, których kopiował na początku. O ile programowanie niektórych haków klienta, niektórzy robią d3d. W każdym razie musisz przeczytać kilka samouczków, aby lepiej zrozumieć i wybrać kilka książek elektronicznych lub książek z dowolnej biblioteki.
Reply
Zacytować: ale teraz jestem w koledżu. Kiedy mówisz, że skończyłeś studia, masz na myśli ukończenie college'u z tytułem licencjata lub współpracownika? Bo jeśli ukończyłeś szkołę w wieku 19 lat, jesteś jakimś cudownym dzieckiem. Ale masz całkowitą rację w tym, co powiedziałeś
Reply
Zacytować: Originally Posted by m0d hipp ¥ Kiedy mówisz, że skończyłeś studia, masz na myśli ukończenie college'u z tytułem licencjata lub współpracownika? Bo jeśli ukończyłeś szkołę w wieku 19 lat, jesteś jakimś cudownym dzieckiem. Ale masz całkowitą rację w tym, co powiedziałeś Mam 19 lat z dyplomem licencjata w projektowaniu gier i projektowaniu oprogramowania, posiadam dyplom AS w dziedzinie informatyki. Poznałem programowanie aplikacji konsolowych. Obecnie zamierzam uzyskać tytuł magistra inżyniera oprogramowania. Poszedłem do college'u, gdy miałem 17 lat i właśnie skończyłem 2 miesiące temu, mam 19 lat. Nie jestem cudownym lol. Jestem dobry w matematyce, więc mogłem pominąć 11 klas, ponieważ były związane z matematyką, wyszedłem wcześnie
Reply
Cholera, kończę moje studia licencjackie w CS i mam prawie 25 lat. Gosh, jestem teraz całkowicie zazdrosny o ciebie. To bardzo dobrze dla ciebie, cholernie. Więcej mocy dla ciebie, może możesz mi pomóc z moją aplikacją konsolową. Opublikowano w c programowanie filtrowania tekstu tytułowego. Każdy, kto jest dla ciebie dobry.
Reply
Zacytować: Originally Posted by m0d hipp ¥ Kiedy mówisz, że skończyłeś studia, masz na myśli ukończenie college'u z tytułem licencjata lub współpracownika? Bo jeśli ukończyłeś szkołę w wieku 19 lat, jesteś jakimś cudownym dzieckiem. Ale masz całkowitą rację w tym, co powiedziałeś Miałem 19 lat z dyplomem koedukacyjnym, ukończone gimnazjum w wieku 17 lat. Tak dużo jest możliwe .. Ciekawe jednak, jak można mu powiedzieć, że OGL byłoby lepsze niż DirectX. Ta strona jest kopalnią złota dla programistów dx. Byłby też w stanie znaleźć pomoc na każdym rogu UC.
Reply
Wiem, nie mówię mu, żeby trzymał się z dala od dx, jeśli chce programować, jest bardziej niż mile widziany, aby to zrobić, i masz rację, wydaje się, że ta strona jest mocno skupiona na d3d, jednak jeśli planuje o programowaniu specjalnie dla MOHAA, nie zrobi mu to nic dobrego, ponieważ gra oparta jest na API OGL. Tak, miałem 19 lat także z Associates, ale trochę bzdur było trochę kwaśne przez jakiś czas podczas moich studiów licencjackich. Moja szkoła po prostu jest do bani.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)