Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PreDoK's Killing Floor AimBot ESP - Zaktualizowano
Zaktualizowałem celownik PreDoK do pracy nad najnowszą wersją Killing Floor.   Zmieniłem priorytet celu, tak aby jego celem był najbliższy cel w obrębie 20-stopniowego pola widzenia. Możesz zmienić FOV w KFBot.cpp:   Kod:   #define AimbotFOV 20.f   Klawisz celu to Alt w tej chwili, ponieważ zapomniałem zmienić go na przesunięcie (co działa lepiej).   Aby go zmienić, znajdź w KFBot.cpp:   Kod:   if (InputGamekey -> Alt! = 1)
Reply
Świetna robota, dziękuję.
Reply
Użycie tego na serwerze VAC prawdopodobnie spowodowałoby zakaz, prawda?
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie idns Użycie tego na serwerze VAC prawdopodobnie spowodowałoby zakaz, prawda? Nie próbowałem go na serwerze VAC. Można go bardzo dobrze wykryć. Przetestowałem to i działa na serwerach innych niż VAC. Używaj na własne ryzyko.
Reply
Zaktualizowany główny post dla ciebie
Reply
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie r0wk1n Zmieniłem priorytet celu, tak aby jego celem był najbliższy cel w obrębie 20-stopniowego pola widzenia. Możesz zmienić FOV w KFBot.cpp: Kod: #define AimbotFOV 20.f Piszę 2.f lub 02.f i 180.f, a gra jest taka sama. Czy możesz wyjaśnić, jak zmienić FOV, proszę? Cholera, zapomnij o moim bezobszarowym pytaniu powyżej, jest prawdziwe pytanie: czy możesz skompilować wersję z 5-stopniowym FOV, proszę?
Reply
Czy istnieje menu?
Reply
Dziś wydał zaktualizowaną wersję z wieloma dodatkowymi nowościami: http:
Reply
jak zacząć aimbot?
Reply
jak włączyć kody? Powtórzenie pls
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)