Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
roadw2k menu.6
gdzie mogę pobrać ten plik
Reply
po pierwsze wot jest to i drugie nie wiem, czy to należy do ogólnego UC:
Reply
Co robi / robi, do, na, itd ...?
Reply
To hakowanie mohaa: http:
Reply
No cóż ... to ładnie to podsumowuje. Wątek przeniesiony.
Reply
Pobrałem z jednego z powyższych linków kiedy uruchamiam wambot z All Seeing Eye lub bezpośrednio z folderu MOHAA, zawsze otrzymuję limit czasu połączenia? jakieś pomysły? (serwer jest w górze, kiedy używam normalnej wersji MOHAA, mogę tam grać i tak, zapewniam, że źródło ASE zostało zmienione tak, by ładowało WAMBOT).
Reply
Zacytować: Napisał tvernon Pobrałem z jednego z powyższych linków kiedy uruchamiam wambot z All Seeing Eye lub bezpośrednio z folderu MOHAA, zawsze otrzymuję limit czasu połączenia? jakieś pomysły? (serwer jest w górze, kiedy używam normalnej wersji MOHAA, mogę tam grać i tak, zapewniam, że źródło ASE zostało zmienione tak, by ładowało WAMBOT). Kilka myśli: 1. Upewnij się, że masz zainstalowaną łatkę. 2. Upewnij się, że po uruchomieniu wambot masz właściwy typ połączenia wybrany w menu opcji dla wielu graczy (gdzie wybierasz modele graczy). 3. Upewnij się, że masz wambot 2.2 + oba pliki binarne: Wambot.rar Wambot1.bin Wambot2.bin 4. Nawet jeśli większość klientów nie zezwoli ci nawet na uruchomienie gry ... upewnij się, że w tle nie działają żadne anty-cheaty po stronie klienta, które mogą zakłócać rozgrywkę (takie jak DMW lub wielebny) . Mam nadzieję że to pomoże, ~ Zervic
Reply
B-izz-umped
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)