Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dlaczego moja broń ESP nie pokazuje, kiedy za dwiema lub większą liczbą ścian
dlaczego moja broń ESP nie pokazuje, kiedy za dwiema lub większą liczbą ścian
Reply
Niektóre nie renderują modeli, jeśli są niedrożne.
Reply
ale w jaki sposób można je zobaczyć przez ściany, ... Widziałem wiele ESP, które widzą przez ściany ... lub Czy robię to źle?
Reply
Zacytować: Napisał trismund ale w jaki sposób można je zobaczyć przez ściany, ... Widziałem wiele ESP, które widzą przez ściany ... lub Czy robię to źle? spróbuj zahaczyć settransform i zwrócić matrycę projekcji z dalszym zfar (może działać), wiem, że zenema powiedział, że ta gra ma strefy
Reply
Zacytować: Napisał trismund ale w jaki sposób można je zobaczyć przez ściany, ... Widziałem wiele ESP, które widzą przez ściany ... lub Czy robię to źle? Te ESP, które widziałeś, prawdopodobnie używały broni
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Nomster Te ESP, które widziałeś, prawdopodobnie używały pętli broni / odtwarzacza i renderowały go na jego pochodzenie. Tak,. to prawda, .. dzięki za informacje ...
Reply
Zacytować: Napisał trismund Tak,. to prawda, .. dzięki za informacje ... Widziałem, jak mi odpowiadałeś, czy to działa? Po prostu się zastanawiam
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie fatboy88 Widziałem, jak mi odpowiadałeś, czy to działa? Po prostu się zastanawiam nie, ... Nadal nad tym pracuję, po prostu podziękowałem ci za odpowiedź i za próbę mi pomóc.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)