Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc ustawień
Szukam ustawienia, które pozwoli mi strzelać około 1-2 stopni wyżej (kąt) za pomocą pistoletu. Ktokolwiek widział takie ustawienie?
Reply
nie, nie mieliśmy
Reply
Przy tak wielu tak zwanych hakerów renegatów, nikt nie wie, czy istnieje taka możliwość?
Reply
co on / ty myślisz
Reply
Zacytować: Originally Posted by mikedpunisher co on / ty myślisz Powiedzmy, że chcę strzelić do kumpla, który jest tuż nad mną ... w tej chwili nie mogę tego zrobić, ponieważ nie możesz celować w str8, musisz odejść od bycia tuż pod choperem, aby go sfotografować. Potrzebuję nieco zbliżyć się do pionu. Być może zdjęcie sprawi, że zrozumiesz więcej >> obrazka PS. to nie jest tak, żeby zabijać śmigłowce, to tylko przykład, abyś mógł zrozumieć, co muszę zrobić. Nie zdradzam nowego hacka, który robię, dopóki to wszystko nie zostanie zrobione.
Reply
chory, spróbuj wymyślić sposób. io Myślę, że wiem, ale nie wiem, jakie ustawienia.
Reply
um ... ok, ale dlaczego tego potrzebujesz NAPRAWDĘ brzydko zdjęcie lol Myślę, że mógłbyś zrobić lepiej, robiąc zrzut ekranu
Reply
nvm na mojej drodze nie działało, próbowałem 2 zmienić pochylenie broni min i maksimum, ale nie zrobił nething.
Reply
Zacytować: Originally Posted by sn1pa2 nvm na mojej drodze nie działało, próbowałem 2 zmienić pochylenie broni min i maksimum, ale nie zrobił nething. Próbowałem go 2, ale nie wydawało mi się, że robi cokolwiek Zacytować: um ... ok, ale dlaczego tego potrzebujesz NAPRAWDĘ brzydko zdjęcie lol Myślę, że mógłbyś zrobić lepiej, robiąc zrzut ekranu
Reply
Czy hack będzie publiczny, czy tylko dla ciebie i twojego przyjaciela?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)