Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy 203 może zderzać się w powietrzu?
#11
sarkazm czy to działa? ^^ lol
Reply
#12
Kule używają funkcji śledzenia, więc w zasadzie teleportują się z beczki do miejsca trafienia. Nie sądzę też, żebyś mógł trafić rundę m203 innym m203. Atleast nie działa, jeśli używasz perfekcyjnej celności i strzelasz w powietrze pod kątem 90 stopni. Powinny one uderzać w siebie, gdy jeden z nich upadnie, a drugi w górę.
Reply
#13
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie WantToBeTester Kule używają funkcji śledzenia, więc w zasadzie teleportują się z beczki do miejsca trafienia. Nie sądzę też, żebyś mógł trafić rundę m203 innym m203. Atleast nie działa, jeśli używasz perfekcyjnej celności i strzelasz w powietrze pod kątem 90 stopni. Powinny one uderzać w siebie, gdy jeden z nich upadnie, a drugi w górę. dobrze widziałem 2 uderzają się, więc jestem pewien, że to się może zdarzyć
Reply
#14
Zacytować: Pierwotnie wysłany mniejszy Widziałem, jak dym unosi się w powietrzu. Teraz, kiedy o tym myślę, powinienem wziąć skreenie ... to????
Reply
#15
nie, to nie wygląda na to, że 2 2o3 zderzają się w powietrzu
Reply
#16
haha byłoby to zabawne, gdyby ktoś zrobił cela 203, która celowała w inne 203 w powietrzu i mógłbyś przestać co 203, które wysłali z twoją.
Reply
#17
Zacytować: Pierwotnie wysłany mniejszy dobrze widziałem 2 uderzają się, więc jestem pewien, że to się może zdarzyć Jeśli nie jest napisane w kodzie, to się nie stanie. Zaufaj mi, zobaczyłeś, że dzieje się coś innego. Możesz strzelać cały dzień i nie trafisz m203 kolejną rundą.
Reply
#18
lol prawdopodobnie. Jest to 1 na milion zdjęć, z opóźnieniem, opóźnieniem grafiki serwera, wszystko
Reply
#19
Nie, nie sądzę .. Z opóźnieniem widzisz, że jesteś wolny od ognia
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)