Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje o fałszowaniu IP
#11
Wspaniały! Uwielbiam bawić się rzeczami. Jeśli dowiem się, jak to zrobić. Napiszę samouczek, więc nie będziemy mieli takich problemów tak często, jak teraz.
Reply
#12
Po prostu wpisz adres MAC na 00-01-01-01-01-01, a kiedy ur zostanie zbanowany ponownie zmień ostatnią część 01 do 02, tak dalej.
Reply
#13
Kira, masz router? Ponieważ trudno jest zmienić adres MAC z routerem. Jak dotąd, z tego co wiem, nie można po prostu "zmienić" MAC na routerze i nadal mieć dostęp do Internetu. EDYCJA: w rzeczywistości, niektórzy ludzie mogą to zrobić, to naprawdę zależy od ich modemu kablowego. Z pewnością nie mogę tego zrobić, próbowałem, po prostu tracę połączenie internetowe, z jakiegoś powodu mój router nie będzie działał, kiedy zmienię MAC
Reply
#14
Oto program, którego używam cały czas http://www.proxifier.com/, nie jestem pewien jak działa proxy, bo go nie używam, ale proxifier tuneluje dowolną aplikację za pośrednictwem dowolnego typu proxy, wszystko co musisz zrobić po instalacji Proxifier jest prawym przyciskiem myszy i wybiera proxy, to będzie proxy twoja gra i daje IP twojego proxy. Oto strona, której używam do listy serwerów proxy do używania http://checker.freeproxy.ru/checker/. ..ed_proxies.php mam nadzieję że to pomoże.
Reply
#15
Nice post frit0, ale czy to zadziałało dla ciebie na renegade? Ponieważ jestem całkiem pewny, że renegat nie działa z serwerami proxy
Reply
#16
Tak, to powinno działać. Nie musisz zmieniać żadnych ustawień gry, chociaż nie mam gry prawie pewnej, że to zadziała. Ten program przetworzy wszystkie połączenia wychodzące za pośrednictwem proxy, spróbuj i daj mi znać, jeśli potrzebujesz pomóż z tym.
Reply
#17
Dam ci spróbować później w ten weekend, jeśli to zadziała + powtórzyć dla ciebie. Mam nadzieję, że to działa, bo byłem prawie pewien, że renegat nie używał serwerów proxy.
Reply
#18
nawet jeśli gra nie używa proxy, proxifier wymusza połączenie przez proxy.
Reply
#19
hmm u może być coś złego, jeśli blokują tylko ip, a nie kluczem cd lub GUID, to możesz wejść z proxy, jedyną rzeczą jest znalezienie proxy, które ma dobry ping ... w każdym razie pomogę ci go skonfigurować jeśli potrzebujesz pomocy ... dodaj mnie do tego, co masz do stracenia. [email protected]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)