Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakaz Evasion
#1
Tak więc pięć dni temu zostałem zbanowany na h1z1. Żaden inny użytkownik tego samego oszustwa nie został zbanowany, co pozostawia mi do myślenia, że był to ręczny zakaz. Wiadomość, którą otrzymałem (poniżej), była związana z zakazami BattlEye w przeszłości, ale z tego, co wiem, nie mogła to być wykrywalność. Myślę, że BattlEye zbanował mnie ręcznie. Jeśli gra zostanie mi zabroniona, myślę, że byłaby natychmiastowa, a zakaz gry pojawiłby się natychmiast na moim profilu, ale zamiast tego został opóźniony o ~ 24 godziny.   Co muszę zmienić, aby móc znowu grać na nowym koncie? O ile wiem wszystko, co chciałbym zmienić, to adres mac, hwid i ip. A potem muszę ponownie zainstalować grę. Czy brakuje mi czegoś?     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 795 x 448.
Reply
#2
Zacytować: Napisał XeDax Tak więc pięć dni temu zostałem zbanowany na h1z1. Żaden inny użytkownik tego samego oszustwa nie został zbanowany, co pozostawia mi do myślenia, że był to ręczny zakaz. Wiadomość, którą otrzymałem (poniżej), była związana z zakazami BattlEye w przeszłości, ale z tego, co wiem, nie mogła to być wykrywalność. Myślę, że BattlEye zbanował mnie ręcznie. Jeśli gra zostanie mi zabroniona, myślę, że byłaby natychmiastowa, a zakaz gry pojawiłby się natychmiast na moim profilu, ale zamiast tego został opóźniony o ~ 24 godziny. Co muszę zmienić, aby móc znowu grać na nowym koncie? O ile wiem wszystko, co chciałbym zmienić, to adres mac, hwid i ip. A potem muszę ponownie zainstalować grę. Czy brakuje mi czegoś? https://i.imgur.com/h9woYa0.jpg Czy mogę zapytać, jakiego cheata użyłeś?
Reply
#3
Ile zakazów miałeś w przeszłości? Jeśli jest to twój pierwszy ban, to powinien być zakaz konta, miałem 2 banny na H1Z1 i właśnie kupiłem trzecie konto, a obecnie gram ponad 250 godzin bez banów. Jeśli byłeś zbanowany wiele razy, niż sądzę, wszystko co musisz zrobić, to zmienić adres IP, mac i hwid. Popraw mnie, jeśli się mylę. (:
Reply
#4
Czy na świecie jest jakiś oszust, który działa poprawnie? Nie mogłem znaleźć i nie mam zaufania do stron takich jak zapłacić nam i dostałeś to, ponieważ nie wiedziałem, czy są one bardzo zrootowane. Może ktoś tutaj może sprzedać mi coś takiego?
Reply
#5
dostałem globalny zakaz na koncie, na którym nigdy nie używano oszustów. czy może skanować pliki na hdd i banować za zagrożeniem? pytanie ritoryczne, ale ktoś miał ten sam zakaz z tego samego powodu
Reply
#6
spróbuj VPN i nowe okna, które działały dla mnie
Reply
#7
Zacytować: Napisał XeDax Tak więc pięć dni temu zostałem zbanowany na h1z1. Żaden inny użytkownik tego samego oszustwa nie został zbanowany, co pozostawia mi do myślenia, że był to ręczny zakaz. Wiadomość, którą otrzymałem (poniżej), była związana z zakazami BattlEye w przeszłości, ale z tego, co wiem, nie mogła to być wykrywalność. Myślę, że BattlEye zbanował mnie ręcznie. Jeśli gra zostanie mi zabroniona, myślę, że byłaby natychmiastowa, a zakaz gry pojawiłby się natychmiast na moim profilu, ale zamiast tego został opóźniony o ~ 24 godziny. Co muszę zmienić, aby móc znowu grać na nowym koncie? O ile wiem wszystko, co chciałbym zmienić, to adres mac, hwid i ip. A potem muszę ponownie zainstalować grę. Czy brakuje mi czegoś? https://i.imgur.com/h9woYa0.jpg Nie sądzę, żeby Bastian wziął czas na ręczne blokowanie, dostał listę z 50 osobami, jako przykład mam 72 konta na Steam z właśnie podręcznikiem Arma 2 Zbanowany przez niego, ponieważ on mnie nienawidzi.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)