Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hej wszystkim ... Czy istnieje sposób, aby ludzie musieli się zarejestrować, zanim będą mogli użyć twojego hackowania, i żeby ktoś przejrzał wszystkich, którzy się rejestrują? Jestem po prostu ciekawy. Jeśli to nie jest możliwe. Czy istnieje sposób na zabezpieczenie hasłem? Wielkie dzięki.   Wyjec
Reply
możliwy. Ale trudne do zrobienia w sposób, który nie jest łatwy do złamania. Innymi słowy, jeśli musisz zadać to pytanie, najprawdopodobniej jest to poza twoją zdolnością.
Reply
Zacytować: Originally Posted by howler2345 Hej wszystkim ... Czy istnieje sposób, aby ludzie musieli się zarejestrować, zanim będą mogli użyć twojego hackowania, i żeby ktoś przejrzał wszystkich, którzy się rejestrują? Jestem po prostu ciekawy. Jeśli to nie jest możliwe. Czy istnieje sposób na zabezpieczenie hasłem? Wielkie dzięki. Wyjec W większości przypadków hasło będzie łatwe do złamania. Jeśli masz hasło do hacka ... to najprawdopodobniej będzie to prywatne ... jeśli jego prywatne nie będzie i tak potrzebne. Ale jeśli chcesz mieć hasło, to co robię dla niektórych kompilacji, wymaga, aby pewien plik znajdował się na komputerze w określonym katalogu. (Musi być poprawna nazwa pliku, typ i informacje w środku) Łatwym sposobem na zrobienie rejestru jest stworzenie strony internetowej i zarejestrowanie jej do pobrania.
Reply
Powód, dla którego potrzebuję rejestracji lub hasła jest taki, że moja prywatna kompilacja nie jest skradziona ... ponieważ umieszczam ją na publicznej stronie pobierania ...
Reply
Właśnie dlatego zasugerowałem uzyskanie miejsca na stronie http://mihopahost.com/ To da ci 80mb przestrzeni, bez spyware (w przeciwieństwie do 35mb.com), i możesz tam skonfigurować całe strony internetowe. Bonusem dla ciebie jest to, że możesz zrobić katalog do pobrania (jak folder z plikami do pobrania). Zrób puste "Index.htm" i umieść tam. Teraz nikt nie może zobaczyć plików, które tam masz. Skopiuj link do wersji publicznej do wszystkich swoich wątków, i po prostu nazwij wersję prywatną do pobrania coś dziwnego, aby ludzie nie mogli tego odgadnąć. Podaj link do tych, które chcesz mieć
Reply
Zacytować: Originally Posted by JohnBLucky Właśnie dlatego zasugerowałem uzyskanie miejsca na stronie http://mihopahost.com/ To da ci 80mb przestrzeni, bez spyware (w przeciwieństwie do 35mb.com), i możesz tam skonfigurować całe strony internetowe. Bonusem dla ciebie jest to, że możesz zrobić katalog do pobrania (jak folder z plikami do pobrania). Zrób puste "Index.htm" i umieść tam. Teraz nikt nie może zobaczyć plików, które tam masz. Skopiuj link do wersji publicznej do wszystkich swoich wątków, i po prostu nazwij wersję prywatną do pobrania coś dziwnego, aby ludzie nie mogli tego odgadnąć. Podaj link do tych, które chcesz mieć Zrobię to, gdy tylko będę miał dość czasu ... Muszę odejść w ciągu około godziny, aby pójść do lekarzy ... Muszę zdobyć fizyczne umiejętności do gry w piłkę nożną.
Reply
Zacytować: Originally Posted by howler2345 Powód, dla którego potrzebuję rejestracji lub hasła jest taki, że moja prywatna kompilacja nie jest skradziona ... ponieważ umieszczam ją na publicznej stronie pobierania ... Wszystko, co prywatne umieścisz w Internecie, powinno być zaszyfrowane. Proponuję użyć Blowfish lub AES, jeśli uderzysz jedną z nich w Google, powinieneś być w stanie znaleźć dobre, darmowe implementacje. Następnie upewnij się, że wybrałeś silne hasło (najlepiej z losowego generatora haseł po stronie klienta) i powinieneś wszystko ustawić.
Reply
Dark Helmet: Więc kombinacja to jeden, dwa, trzy, cztery, pięć? To najgłupsza kombinacja, jaką kiedykolwiek słyszałem w moim życiu! Coś, co idiota miałoby na jego bagażu! (Prezydent Skroob przybywa.) Prezydent Skroob: Czy to działa? Gdzie jest księżniczka? Col. Sandurz: Mamy połączenie sir! Prezydent Skroob: świetnie! Teraz możemy odetchnąć świeżym powietrzem od Planet Druida! Jaka jest kombinacja? Płk Sandurz: Jeden, dwa, trzy, cztery, pięć. Prezydent Skroob: jeden, dwa, trzy, cztery, pięć. To niesamowite, to ta sama kombinacja, którą mam na bagażach! (Helmet i Sandurz rzucają okiem.) Przygotuj piłkę kosmiczną do natychmiastowego odjazdu! I zmień kombinację na moim bagażu!
Reply
Zwykle staram się pozostać na temat, ale mod zaczął to tak wtf .... @jbl Młody Frankenstein, Płonące Siodła i "Producenci" wszystko wyrzucili z Kosmicznych Kulek
Reply
LoL, Blazing Saddles ma pwn.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)