Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Velocity cheat?
#1
Czy ktokolwiek1 mówi o tym oszustwie prędkości, który pozwala na edycję prędkości pocisków czołgów i kąta natryskiwania pocisku, to jest strzelania prostymi przedmiotami. Jeśli to istnieje, to niektórzy będą mogli mi to dać   dzięki
Reply
#2
Prędkość jest właściwością każdej amunicji przechowywanej w plikach objects.ddb. Mogłabym utworzyć plik obiektów superszybkości, jeśli chcesz (nie wiem, jak by to było wykrywalne). Edytuj: możesz go pobrać tutaj: http:
Reply
#3
Zdecydowanie nie polecam używania tego oszustwa. Twoje pociski trafią w ich ślady, gdy tylko je zastrzelisz. Zostaniesz zbanowany w ciągu 15 minut, jeśli ludzie nie będą całkowicie opóźnieni (co nie jest zbyt odległe, jeśli myślisz o tym).
Reply
#4
cóż, byłby sposób, aby zrobić 1, który jest tylko odrobinę szybszy, co sprawia, że wydaje się, że może to być po prostu opóźnienie, ale nie jest tak, żebyś mógł sobie z tym poradzić. Wiem trochę na temat biatch i tht shit w wykrywaniu oszustów, ale jeśli zmienię to trochę, to wydaje się to bardzo niezauważalne
Reply
#5
Tak, jeśli szukasz sposobu na uzyskanie niewielkiej przewagi bez oczywistości, to powinno zadziałać (nie licz na mnie, żebym to zrobił, to nie mój styl).
Reply
#6
Ta, którą zrobiłem, jest szybsza, ale niezbyt szybka, aby ktokolwiek ją zauważył. Można go znaleźć pod poniższymi linkami. Ma również kilka innych zalet, które nie są wykrywane przez bieżącą wersję BIATCH. http:
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)