Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jestem zbanowany od Renguarda
Jestem zbanowany od renguard za używanie blacked out game2.exe, czy jest tam i tak, aby uzyskać unbanned?     P.S. NAPRAWDĘ NAPRAWDĘ chcę użyć pęknięcia obwodnicy reguard. P.S.S. JEŚLI CANT UNBAN MYSELF
Reply
Szukaj Szukaj Szukaj Szukaj Szukaj Szukaj Szukaj Szukaj Szukaj Szukaj Szukaj Szukaj Szukaj Szukaj Szukaj Szukaj Szukaj Szukaj Proszę szukać następnym razem. nie ma sposobu, aby uzyskać jeszcze unbanned. i nie sądzę, że istnieje obejście, które działa.
Reply
obejścia są bardzo BARDZO ryzykowne w użyciu. Nie polecam go, jeśli chcesz pozostać na renguard. Jeśli chcesz się odblokować, możesz poprosić o ponowne zalogowanie się na swoich forach, o których wiem, że nie chcesz tego robić ... lub możesz to zrobić, ale żeby to działało, musisz zrobić wszystko. tego 1. Zmień swój pseudonim 2. Fałsz IP 3. Zmień numer seryjny 4. Zmień system operacyjny Osobiście uważam, że twórcy Renguard są tak samo hakerzy jak my. Mam na myśli, że patrzą na wszystko na naszych komputerach: P. Cóż, powodzenia nie udało się. Wiem, że ciężko się z nimi obchodzić.
Reply
czy naprawdę muszę zmienić system operacyjny, ponieważ WIN. 98 SUX
Reply
ominięcie nie jest możliwe, i wiem, jak się czujesz, ale używasz 20 buźek ... - Możesz zainstalować drugi system operacyjny. - Zadzwoń do swojego usługodawcy internetowego na inny adres IP - Zdobądź nowy renegat (lub serial), który można kupić za 5 dolarów.
Reply
Co on powiedział ^^^ * zablokowany * dlaczego? bo to, co powiedział Warlenny, to jedyny sposób, aby uzyskać unbanned dopóki ktoś nie wyda nowego bypassu na RG.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)