Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nielegalny Personal Hack
Cześć, chciałem zrobić hack ESP dla tej gry sam, tylko Esp, aby zobaczyć przedmiot, który nie chce zepsuć gry z ESP dla gracza, Aimbot itp. .. to jest do osobistego użytku znaleźć Rzadki przewodnik ... zbuduj własną bazę. Tylko na to.   Nigdy nie zaprogramowałem i mam nadzieję, że jest prosty i po prostu przewodnik, aby zrobić esp przez siebie. Ktoś może pomóc?
Reply
Jesteś jak próbowanie gry bez wiedzy o grafice. Ta gra jest chroniona przez EAC (przynajmniej czytam, że gra ma teraz EAC). Nawet jeśli uczysz się programować nie wystarczy, aby zrobić włamanie, ponieważ potrzebujesz umiejętności odwrotnych i sterownika do użycia. Zapomnij o tym, jak zrobić ten hack, jeśli nigdy go nie zaprogramowałeś i naucz się podstawowych testów z prostymi grami.
Reply
T.T chciałem to zrobić jak najszybciej ... mimo wszystko
Reply
No cóż, znasz kogokolwiek z normalnym hackowaniem ESP?
Reply
Nie znajdziesz żadnego, nikt nie jest głupi, aby dzielić się swoją pracą, tak, że niewielu ludzi może ją wykryć. Potrzeba trochę czasu, aby kodować i robić wszystkie rzeczy.
Reply
Hej, rozumiem, że to zajmuje dużo czasu i tylko kilku graczy wie, że jest krytyczne, aby go usunąć. Ostatnio próbowałem tworzyć własne esp dla h1z1 i trwało to wieczność. niektórzy z nas wiedzą, że robią to wszystko sami, więc nie musimy polegać na innych. Chciałbym po prostu mieć własne prywatne esp, więc czas pozostania niezauważonym jest długi czas, ale na razie muszę polegać na innych, których znasz. jeśli mogę uzyskać nauczyciela, który może udzielić mi całej wiedzy potrzebnej, będę wdzięczny. jeśli czas jest problemem, nie proszę o wszystkich naraz. Po prostu chcę być częścią społeczności hakerów. więc proszę, niech ktoś mnie nauczy. Zamieniam się w słuch.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)