Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sugestia na przyszłość eh
Po prostu myśl na głos tutaj, więc trzymaj falmes proszę ... co byłoby fajnie zobaczyć w eh to opcjonalny bot spacerowy, który można włączyć po pewnym czasie bezczynności, więc nie zostaniemy wyrzuceni, gdy zamierzamy zrobić kawa i mabey dostają kilka zabójstw, gdy są w tym
Reply
Lol, dobry pomysł
Reply
bardzo dobre IDEA honorowanie bez robienia czegokolwiek ... kiedy masz dzień, skręć na swój komputer, zacznij dołączać do serwera i idź .... tylko rzecz jest twoim FR, ale wiem, że dostajesz wiele punktów: P
Reply
tak, zauważyłem, że mają jeden w cs ... w aa ostatecznie musielibyśmy dodać lola do bota, więc nie widzę, żeby lgnęli ... lol ... powiedzcie "chodzić bot" mówi się, że odpowiadasz "jestem tu głupi n00b "Lol O Boże, to byłby wielki punkbuster byłby wkurzony
Reply
lol, anty cheaters prawdopodobnie użyłby nawet
Reply
lub gdy ktoś będzie próbował cię kopnąć, to pójdzie "wtf, jestem tutaj, nie kopnij mnie loosers" lub coś
Reply
więc jestem trochę zdezorientowany ... czy mówisz, że będzie jakaś funkcja, która poruszy Twój odtwarzacz? bo byłoby fajnie ... to byłby dobry sposób na zdobycie honoru, jednak byłoby sporo wad do obejścia ... jak chodzenie do rzeczy i utknięcie ... jeśli tak nie jest proszę wyjaśnij to trochę lepiej ... lol ... im nowość na określenie chodzić bota.
Reply
Myślę, że chodzi im tylko o to, żebyś trochę poruszył, więc nie otrzymasz bezczynnego ostrzeżenia
Reply
więc twoja podstawowa propozycja zrobienia AI rodzaju rzeczy dla aa lol
Reply
Nie, nie tak naprawdę z tego, co widzę, robiąc zegar, który mówi, kiedy twoja 1 minuta w grze, lub tak, możesz zrobić ustawienie, gdy chcesz, żebyś się ruszył, po prostu zrób jeden krok, żebyś nie był bezczynny w tej rundzie i zostań kopnięty
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)