Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wsparcie
#1
Cześć, potrzebuję pomocy w czymś na renegacie. Czy ktoś próbował zrobić włamanie, w którym możesz uleczyć siebie bez wkładu.
Reply
#2
Zacytować: Originally Posted by dianalovesivan Cześć, potrzebuję pomocy w czymś na renegacie. Czy ktoś próbował zrobić włamanie, w którym możesz uleczyć siebie bez wkładu. LOL, próbowałem zrobić to samo przez około godzinę ostatniej nocy. Mogę to zrobić, jeśli jestem gospodarzem, ale nie mogę sprawić, by działał w grze kogoś innego. Nadal muszę wypróbować kilka rzeczy. Czy ktokolwiek inny miał z tym coś wspólnego? I PLZ DONT POST JAKĄ, której nie próbowaliście w grze online.
Reply
#3
Zrobiłem to, ale jak duch działa to tylko wtedy, gdy byłem gospodarzem
Reply
#4
zawsze możesz poprosić kogoś o umieszczenie kopalni na końcu twoich stóp, przytrzymaj V i celuj w dół i strzelaj do niego. który naprawia siebie. Możesz zrobić coś w rodzaju "wielkich stóp" i naprawić pistolet na pistolet, a potem naprawić lol
Reply
#5
Zacytować: Napisał Ackers zawsze możesz poprosić kogoś o umieszczenie kopalni na końcu twoich stóp, przytrzymaj V i celuj w dół i strzelaj do niego. który naprawia siebie. Możesz zrobić coś w rodzaju "wielkich stóp" i naprawić pistolet na pistolet, a potem naprawić lol Miałem ten sam wielki pomysł na stopę, ale nie jestem tak dobry z plikami w3d, czy ktoś może spróbować zrobić to tak szybko, żeby sprawdzić, czy to działa?
Reply
#6
Próbowałem naprawić wybuch eksplozji rakiet, ale wygląda na to, że nie ma możliwości zmiany promienia wybuchu lub uszkodzenia. I rzecz modelu, nie sądzę, żeby to działało.
Reply
#7
Zacytować: Napisał pierwotnie LightAssassin Próbowałem naprawić wybuch eksplozji rakiet, ale wygląda na to, że nie ma możliwości zmiany promienia wybuchu lub uszkodzenia. I rzecz modelu, nie sądzę, żeby to działało. możesz zmienić promień wybuchu i obrażenia, ale tylko wtedy, gdy jesteś gospodarzem. Przyjdź do kogoś, co jest dobre, z gmax, przetestuj duże stopy lub bigfeet box lub ... abyś mógł sprawdzić, czy potrafisz naprawić siebie
Reply
#8
nie możesz naprawić siebie, próbuję tego, co powiedziała aktorka. Nie zrobiłem hack, bo nie mam pojęcia, co robić
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)