Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problemy z modulacją czynszu
1. w jaki sposób wszyscy postrzegają mnie jako ukrycia.   2. Jak sprawić, by jednostka zaczęła z więcej niż 2 broniami.   3. Jak mogę zmienić buggy lub coś innego veachilie bez uzyskania   pusty błąd?     jeśli znasz odpowiedź na jedno z tych pytań, dziękuję za odpowiedź
Reply
Jeśli poświęcisz czas na sprawdzenie każdej opcji, tak jak ja, zrozumiesz wszystko. 1. Nie można ukrywać się przed innymi graczami tylko przy pomocy Stealth Black Hand. 2. Nie możesz dać ludziom więcej broni, niż początkowo mieli. 3. Zmień model i broń na wybrany pojazd. (Te odpowiedzi są oparte na żądaniach po stronie klienta) Lub przynajmniej przeglądać inne starsze posty, gdy ludzie prosili o rzeczy dla Renegade Tools. Pierwszy post i prośba już (mam nadzieję, że dokładnie przeczytałeś wszystkie zasady).
Reply
hej cyberpunk. dlaczego niektóre linki na stronie internetowej pokazują puste rzeczy? Przy okazji nie wiem, jak sprawić, by promień snajpera zamarł, mogę tylko zrobić działka armaty jonowej i belka szyny kolejowej zamarła
Reply
Strony, które są puste, nie są gotowe / będą musiały przyjść. Aby włączyć wiązkę, po prostu przejdź do broni lub amunicji (nie zapamiętaj której) i zmodyfikuj ją, a gdzieś na samym dole znajdziesz opcję belki.
Reply
czy można zmienić buggy Ptsa na apache>?
Reply
tak, ale tylko po stronie serwera ...
Reply
Tak, ponieważ nie można zmienić prędkości i wysokości, ponieważ są one jednostronne.
Reply
um ... dlaczego zmieniam buggy na apache to pokazuje puste dla buggy w pkt?
Reply
Nie jest możliwe po stronie klienta. Po prostu to porzuć.
Reply
koleś, jestem gospodarzem
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)