Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dołącz do XC Fast, Registration Closing.
#1
Hej wszystkim, chciałbym poinformować wszystkich, że opcja rejestracji dla XC zostanie wyłączona w dokładnie 2 godziny i 15 minut! Więc lepiej powiedz wszystkim przyjaciołom, żeby przyłączyli się, bo w XC tam będzie       Kod:   - Hacki nie będą dostępne na żadnym innym forum - Sposoby poruszania się po PB - Sekcja zaufana (II) - Sekcja prywatna (III) - Sekcja pracownicza (IV)   Mam nadzieję, że wszyscy skorzystacie z okazji, aby dołączyć do XC, zanim staną się prywatnymi forami.   Przejdź do http:
Reply
#2
tylko po to, aby Cię powiadomić ... kiedy zawsze wchodzę na stronę extremecheatz.tk, zawsze pojawia się strona "strona nie może być wyświetlana". Dlaczego to nie działa ... Zarejestrowałem się przy użyciu drugiego linku. Dzięki howlerowi ... trzymajcie ich hacki
Reply
#3
słodki zarejestrowany, dzięki howler
Reply
#4
Wkrótce kupię domenę
Reply
#5
chcę się zarejestrować, ale zostało zamknięte
Reply
#6
yo dodaj mnie 2 msn [email protected] Naprawdę chcę się zarejestrować i został wyłączony plz talk 2 me on msn
Reply
#7
zrobił swój post około 3 godziny temu, kiedy opublikowałeś tamimego, aby wyjaśnić, dlaczego jest on wyłączony.
Reply
#8
XC musi być tak bezpieczny, jak to tylko możliwe, dla rzeczy, które zostaną tam wydane w przyszłości ... od tego momentu, będziesz musiał PM premier albo mnie, sharknaww lub wyjściu, jeśli chcesz uzyskać dostęp, wtedy we trójkę porozmawiamy i zdecyduj, czy powinniśmy Cię wpuścić, czy nie. modów można zamknąć ten wątek, ponieważ już służy jej cel i jedyną rzeczą, która do niego dojdzie to spam.
Reply
#9
doh! przegapiłem termin!
Reply
#10
k przepraszam tylko ja liv w Australii, więc nie napisałem tego do godziny temu
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)