Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 thangi
1. um, kiedy idę do regedit i idę na adres URL westwood. HKY_LCOAL rzeczy, jeśli jesteście pod wpływem mnie, to zostało zamieszczone na innym forum, zapomnijcie, który. Czy ludzie klanu nie pracują, czy ktoś może dać mi coś odpowiedniego dla klanów?   2. czy kiedykolwiek wymyśliliśmy duży pojemnik na głowę, który powstał bez kolizji na świecie. wiesz, że zawsze robisz spustoszenie GDI, a NOD jest zawsze mutantką
Reply
co, uhhhhhhhhhhhhhhhhh
Reply
gdybyś oszukiwał, wiedziałbyś
Reply
jestem zdezorientowany, jestem hackerem i byłem jednym, nie ma sensu, dlaczego nie użyć wieloryba? mam na myśli wats the dif?
Reply
Zacytować: Originally Posted by mikedpunisher 1. um, kiedy idę do regedit i idę na adres URL westwood. HKY_LCOAL rzeczy, jeśli jesteście pod wpływem mnie, to zostało zamieszczone na innym forum, zapomnijcie, który. Czy ludzie klanu nie pracują, czy ktoś może dać mi coś odpowiedniego dla klanów? 2. czy kiedykolwiek wymyśliliśmy duży pojemnik na głowę, który powstał bez kolizji na świecie. wiesz, że zawsze robisz spustoszenie GDI, a NOD jest zawsze mutantką Numero 1: Mam już opublikowany mnóstwo rzeczy tutaj do zrobienia z sekcji URLS, jest labled coś jak "WOL Images" ... Gdzie mam uaktualnione obrazy, dzięki czemu można zobaczyć niektóre ... zabrał mnie wieku do f ** król, jeśli nie możesz znaleźć tego wątku, a następnie wziąłem go został wyczyszczony z powodu wycofania ... Numero 2: Nie, nie wymyśliliśmy żadnego bez światowej kolizji, bo nikt nie może być tylko po to, żeby usiąść i zrobić jedną, zajęłoby to tyle czasu! Dlaczego po prostu nie postawić dużej kulki nad głowami, dość daleko w górę, aby uniknąć zasięgu ss ... Wtedy możemy wybrać ludzi z daleka, ale muszę ponownie zainstalować Gmax ... i RenX
Reply
to nie byłby zły pomysł, jak naprawdę wysoki, ale tr, aby uczynić go hackiem, który nie jest wykrywalny
Reply
co??? każdy plik w3d w folderze danych jest klasyfikowany jako oszust, chyba że został autoryzowany ...
Reply
oh, to jest kiepskie.
Reply
Tak, musisz wysłać pliki do Rengay, a oni sprawdzają plik i zapisują sumę kontrolną, i umieszczają ją w łatkach dla Rengaya, aby ppl mógł z nich korzystać .....
Reply
Widzę ... Cholera
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)