Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydanie Norma Jean First Chams
Ok, dla tych, którzy już to widzieli i wiedzą, że to stara wiadomość, proszę, nie palcie. Próbuję poruszać się w świecie hackowania krok po kroku i zasadniczo zaprojektowałem kilka chamsów i chamsów do broni. Jeśli masz coś do powiedzenia przeciwko lub dla, to poczuj się wolnym od tego, jak nie płonie. Kredyty pozostawiono tam gdzie powinny, które można znaleźć w pliku readme.txt, tak długo, jak wszyscy rozumiecie, jest to moje pierwsze wydanie i dajecie wskazówki dla przyszłych, próbując utrzymać społeczność na palcach.
Reply
Zacytować: Originally Posted by norma-jean Ok, dla tych, którzy już to widzieli i wiedzą, że to stara wiadomość, proszę, nie palcie. Próbuję poruszać się w świecie hackowania krok po kroku i zasadniczo zaprojektowałem kilka chamsów i chamsów do broni. Jeśli masz coś do powiedzenia przeciwko lub dla, to poczuj się wolnym od tego, jak nie płonie. Kredyty pozostawiono tam gdzie powinny, które można znaleźć w pliku readme.txt, tak długo, jak wszyscy rozumiecie, jest to moje pierwsze wydanie i dajecie wskazówki dla przyszłych, próbując utrzymać społeczność na palcach. gj m8 na wydanie pierwszego ... chciałbym pobrać i wypróbować, ale jak wyjaśniłem w e-mailu, nie mogę ... Przypuszczam, że nie masz broni działa ... będę starał się uzyskać tut zrobione dla ciebie, jak znowu, wyjaśniłem w e-mailu. Później, ~ Zervic P.S. gratulacje ponownie po wydaniu
Reply
Nah ma broń, dziękuję za kolega, i tak, wysłałem ci e-maila, tak samo, nie są spektakularne, efekt matrycowy został już zrobiony wcześniej, pomyślał Goober. Pracując nad moim kolejnym zestawem chamsów, mam nadzieję, że wkrótce je wydam, gdy tylko coś zrozumiem.
Reply
2 rzeczy: co robi broń cham? inne rzeczy: jak robisz chams, chcę też przejść do hackowania świata. co muszę pobrać i takie tam
Reply
na pierwsze pytanie mike, chams broń są jak regularne chams znaków. sprawiają, że pistolet jarzy się jaskrawym kolorem i można je zobaczyć przez ściany. Nie mogę odpowiedzieć na twoje drugie pytanie, przepraszam
Reply
Dobry człowieku gówno, dam im spróbować dziś wieczorem.
Reply
Holy shit jean, jedne z najlepszych chams, jakie widziałem od dłuższego czasu. Im teraz ich używam.
Reply
nie są takie wspaniałe, dzięki czemu chams jest łatwe, rozerwanie ich jest najlepszym sposobem i nauczenie się, jak to wszystko układa się jak ludzkie ciało, dostajesz do części takich, jak ja czasami tam, gdzie się zmagasz, ale jeśli eksperymentujesz i wiesz, jak zachować wiele kopii zapasowych, potem twój sejf, jedyny id narzędzia sugeruje Pakscape, to jest to, czego potrzebujesz, aby otworzyć pliki pk3
Reply
Czy muszę pobierać inne aplikacje? gdzie mogę zdobyć Pakscape?
Reply
Zacytować: Originally Posted by mikedpunisher Czy muszę pobierać inne aplikacje? gdzie mogę zdobyć Pakscape? haha ... uwielbiam ten pic ... ale b / c im nice ... tutaj jest bezpośredni link :-) Pakscape baw się zastanawiać, jak z niego korzystać, choć nie jest to takie trudne, ale baw się dobrze, zastanawiając się, jak hakować pk3 ~ Zervic
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)