Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niedługo nowy Hack
W ciągu tygodnia nowy celbot w / vec i norecoil, i bez mgły, niewykryty do tej pory, ale wciąż kończę, aby był przyjazny dla noobów. wkrótce przygotuj się na więcej postów. nie można tego wykryć, chyba że PB może pęknąć naprawdę dobrze
Reply
Łał. WIĘC ktoś wreszcie ominął pb? Imponujący.
Reply
Podpis 1, musiałbym cię najpierw poznać
Reply
dlaczego hokejowy buster >>> ?? Świetnie, jeśli go zwolnisz
Reply
fajnie i przechodząc pb jest łatwe, jeśli zrobisz własne i nie wypuszczasz go tam tak łatwo
Reply
Hawkeye500, Kiedy jesteś gotowy i przed wydaniem, skontaktuj się z modem forum, aby mógł on przetestować wydanie zanim zostanie udostępniony publicznie. Dziękuję Ci Zacytować: Pierwotnie opublikowane przez Hawkeye500 W ciągu tygodnia nowy celbot w / vec i norecoil, i bez mgły, niewykryty do tej pory, ale wciąż kończę, aby był przyjazny dla noobów. wkrótce przygotuj się na więcej postów. nie można tego wykryć, chyba że PB może pęknąć naprawdę dobrze
Reply
bardzo wątpię, czy to prawda, nie ma tu nikogo, kto ma umiejętności tworzenia cela, a na pierwszych stanowiskach postu o jego potężnym aimbocie
Reply
Zacytować: Pierwotnie opublikowane przez Spooky Hawkeye500, Kiedy jesteś gotowy i przed wydaniem, skontaktuj się z modą forum, aby mógł on przetestować wydanie zanim zostanie udostępniony publicznie. Dziękuję Ci Boże, cieszę się, że zostanie przetestowany els nigdy bym tego nie spróbował
Reply
Dobra robota Hawkeye500 Mam nadzieję, że twój hack da WIELKI ból głowy PB i że nie zostanie wykryty przez długi czas
Reply
po pierwsze, chill z nienawiścią, robiłem mody na CS na długo przed tym, jak wykopałeś ręce w majtkach, po drugie, jest niewykryte jeszcze po tygodniu, a jego przeznaczeniem jest aktualizacja przez program, mam nadzieję, że ta część może zrobić coś dobrego , jest uaktualniany, aby przekazać go za chwilę, że działa, ale znowu problemy są im bardzo ścisłe przykrywanie tego do ostatniej chwili.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)