Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wykryć niewykryty?
może noob pytanie, ale głupie mnie whants wiedzieć, czy mogę użyć aiw, aby expander niewykryte. próbował czytać fora i wydaje się, że program ... plz może pomóc 1 dziewczynie noob na tym? ...
Reply
Przykro mi, Jycken, ale z mojej wiedzy AIW nie działa już z ao, ponieważ potrzebujemy innej metody zaczepiania.
Reply
Zacytować: Originally Posted by jycken może noob pytanie, ale głupie mnie whants wiedzieć, czy mogę użyć aiw, aby expander niewykryte. próbował czytać fora i wydaje się, że program ... plz może pomóc 1 dziewczynie noob na tym? ... chcesz, aby ExPanDer był niewykryty? jak to zostało wykryte? cya SAMDestroy
Reply
och człowieku nawet nie złapałem tego, nah jego nie wykryto, wow musi być wcześnie rano, aby mózg mógł funkcjonować w tym celu. Wystarczy pobrać
Reply
Zacytować: Originally Posted by jycken może noob pytanie, ale głupie mnie whants wiedzieć, czy mogę użyć aiw, aby expander niewykryte. próbował czytać fora i wydaje się, że program ... plz może pomóc 1 dziewczynie noob na tym? ... Expander jest nadal niewykryty, niezależnie od tego, co czytają inne posty. Byłem bardzo lojalnym użytkownikiem ekspandera i mogłem pomóc kilku osobom, aby działały. Nie jestem całkowitym ekspertem, jak jego twórca SamDestroyer, ale robię co mogę, aby pomóc, możesz wysłać mi e-mail lub jeśli masz msn mogę ci pomóc, możesz dodać mnie w Black Aces1980 @ hotmail.com bez spacji.
Reply
Aiw program, który zmienia odcisk palca hack'a, ale w dzisiejszych czasach zmiana odcisków palców nie jest wystarczająca, aby wykryty hack był niewykryty, bo musisz zmienić hak i zajmuje trochę więcej niż tylko dodanie 0,5 śmieci do pliku
Reply
Myślę, że chce wiedzieć, żeby wybrać losowy rozmiar, a to sprawi, że będzie to jej własny "prywatny" hack. To nie zadziała, jeśli tak jest, ponieważ Punkbuster wykrywa teraz hak, a nie sumę kontrolną MD5 pliku.
Reply
Używam teraz Expander i działa świetnie. moja myśl była wtedy, gdy została wykryta, jeśli jest to możliwe, aby zmienić hak na nią w łatwy sposób. A propos, czy to jakiś hack bezpośredni? Oczywiście, że mówi bezpośrednio na ikonie? a jeśli tak, to czy pb skanuje dla Directx, czy jest to tylko mój spieprzony mózg dzisiaj, że gra ze mną sztuczki .. * LOL * i do wszystkich tutaj ..... wielki pocałunek za poświęcenie czasu, aby mi pomóc .. faceci są wspaniali .. (o) (o) ..
Reply
Skanuje do haka, nie, nie możesz zmienić haka bez uzyskania kodu źródłowego. nie, nie możesz uzyskać źródła.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)