Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aimbot dla Ghost Recon?
Czy ktoś może mi powiedzieć, że mogę znaleźć lub poszukać celbota dla rekonesansu duchów ..... Dziękuję
Reply
Gdzie mogę znaleźć hack Gh0stZ?
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie AstrokGeek To brzmi świetnie! Szkoda, że nie mogę go znaleźć w Google. Próbowałem każdej możliwej kombinacji. Masz pomysł, jak go znaleźć? Proszę To oszustwo nigdy nie zostało wydane ..... przepraszam za mój angielski!
Reply
AstrokGeek: Oddałbym im kapelusz i okidoki, bo wyglądacie na jednego z nich. Nie, ja nie (po prostu nie możesz dołączyć do tej drużyny, są prawdziwymi kumplami). Właśnie przetestowałem wiele ich prywatnych rzeczy do debugowania i dużo się o nich dowiedziałem (później zrobiłem mój prywatny hack, ale jest tam dużo kodu asm / c ++ wewnątrz: no public release). Ale jest tak bardzo daleko, nie gram w Ghost Recon od 1 lub 2 lat, gram w AAO i OPFP. Poczekajmy na Ghost Recon 2, kiedy oni też to zrobią.
Reply
Zacytować: Originally Posted by okidoki AstrokGeek: Oddałbym im kapelusz i okidoki, bo wyglądacie na jednego z nich. Nie, ja nie (po prostu nie możesz dołączyć do tej drużyny, są prawdziwymi kumplami). Właśnie przetestowałem wiele ich prywatnych rzeczy do debugowania i dużo się o nich dowiedziałem (później zrobiłem mój prywatny hack, ale jest tam dużo kodu asm / c ++ wewnątrz: no public release). Ale jest tak bardzo daleko, nie gram w Ghost Recon od 1 lub 2 lat, gram w AAO i OPFP. Poczekajmy na Ghost Recon 2, kiedy oni też to zrobią. Będziemy uwielbiali być dla nich testerem wersji beta, to musiał być dla ciebie zaszczyt, prawda? Cóż, jeśli możesz chcieć dostać się do GR kiedyś z kilkoma oszustami i zabić się nawzajem, wyślij mi e-mail na adres [email protected] GR to fantastyczna gra, nie wiesz, czego brakuje ci w modach! Miło się z tobą rozmawia. To była przyjemność OkiDoki.
Reply
Zacytować: Originally Posted by okidoki Do Ullmana: NJ i dziękuję za te ciekawe wyjaśnienia. Sądziłem, że ten hack został stworzony przez członka frakcji terrorystycznej (Nemona), powodującego nazwę powtórki TF GRAA, ale wygląda na to, że się myliłem. Nemon i ja jesteśmy dobrymi przyjaciółmi. Byłem [TF] Ullmanem i stworzyłem aimbota, ale zarówno Nemon, jak i ja odkryliśmy techniki, aby zrobić to razem. Tak, tak, został stworzony przez członka frakcji Terror. Haki, wciąganie pamięci i modyfikacje zespołów są fajnymi sposobami na hackowanie gier, które nie mają antichatów, ale jeśli AC jest dobre, staje się trudniejsze. GR nie miał żadnych dobrych, ale GR2 ma używać PB. Rozumiem, że istnieją sposoby włamywania się przez PB, ale moim pomysłem jest całkowite ominięcie tego. Ponieważ mój aimbot działa jako proxy, oszukiwanie nie musi istnieć na tym samym komputerze co gra. To powinno okazać się interesującym zwrotem do rzucenia w PB, gdy pojawi się GR2.
Reply
Zacytować: Originally Posted by okidoki hehe GhostRecon był najgorszą grą, jaką kiedykolwiek widziałem (hackowanie). Jest to jedyna znana mi osoba, która pozwala ci używać w grach wieloosobowych, takich jak kamera duchów lub oglądanie widoku innych graczy, dodając po prostu 3 lub 4 linie asm w swoim hakowym lol. Używanie asemblera do gry jest dobre z anticheatami, po prostu nie używaj głupich NOP-ów lub JMP-ów, ale złe kodeki Punkbuster naprawdę ciężko pracuje w tej chwili z sieciowaniem, wystarczy spojrzeć na to, jak łatwo to wszystko przelecieć za pomocą proxy UDP lub po prostu przez wymazanie całej zawartości bibliotek dll ... i to nie chroni przed prywatnymi hakerami, tylko masowymi po wykryciu i jego funkcja zrzutów ekranu jest całkowicie bezużyteczna (tak wiele sposobów blokowania
Reply
Zacytować: Napisał Ullman Jedną z rzeczy, która sprawia, że PB jest silniejszy, jest to, że czyni z graczy grę społecznością, która może zablokować gracza ze wszystkich gier za pomocą klucza CD lub identyfikatora PB lub czegokolwiek, co jest używane, jeśli ten gracz jest zablokowany w wystarczającej ilości gier .... Zgadza się, ale wciąż myślę, że twórcy gier są jedynymi, którzy potrafią zrobić naprawdę silne wbudowane anticheaty (apc netccera silnika), JEŚLI ONI NAPRAWDĘ TROSKA O NAS: bigsmile:
Reply
Zacytować: Originally Posted by okidoki Zgadza się, ale wciąż myślę, że twórcy gier są jedynymi, którzy potrafią zrobić naprawdę silne wbudowane anticheaty (apc netccera silnika), JEŚLI ONI NAPRAWDĘ TROSKA O NAS: bigsmile: W jaki sposób anticheat opracowany przez twórców gry byłby inny? Kod nadal będzie istniał i będzie działał w systemach klienckich i będzie podatny na modyfikacje. Być może będą w stanie zrobić to trochę trudniej, ale nadal będzie możliwe ... i jeśli to możliwe, będzie to zrobione.
Reply
silny! = idealny
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)