Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie LionHacka
jest plik readme i wspomina   "technika głębokiego zakopywania" do ukrywania plików, aby nie zostały zeskanowane czy ktoś może mi powiedzieć, jak to zrobić
Reply
Nie sądzę, że to możliwe.
Reply
to stara technika, ale chcesz zrobić kilka folderów w folderze directx w ten sposób. c: / windows / system32 / directx / 1/2/3/4/5/6/7/8/9/10 I włóż hakera jak do 10. folderu
Reply
Możesz wejść głębiej ........................
Reply
c: / windows / system32 / directx / 1/2/3/4/5/6/7/8/9/1 <- Pamiętaj, że Windows XP ma limit adresów dla folderów i plików do 36 znaków 0-9 AZ
Reply
więc używaj listów, które idą dalej ... hahahahha
Reply
Zacytować: Napisał badtoy1986 więc używaj listów, które idą dalej ... hahahahha lol, on ma rację, używaj listów, ale jeśli nie pracuję, to nie złość się, to stara technika
Reply
Więc umieszczając "hack" wewnątrz ukrytego folderu. Masz na myśli wszystko? Pliki .dll, .png i plik wykonywalny? Ponieważ to robię, a LionHack już nie działa. I tak, kilka razy uruchomiłem główny przełącznik, żeby się upewnić, że nie jest w jakiś sposób wyłączony. Udało mi się wykorzystać LionHack (uruchomiony z folderu systemu AA) na dobre 3 lub 4 godziny ostatniej nocy, niewykryte. Trwało kilka godzin przerwy, wróciło i zaczęło być kopane za wymiany .dll czy coś. Pomyślałem więc, że ta metoda głębokiego zakopywania może pomóc i szukała wątku. Po prostu nie można tego uruchomić. Każda pomoc jest mile widziana. Dzięki. EDYTOWAĆ: Nieważne. Zignoruj to.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)