Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc Aimbota
W porządku, pracowałem nad hackem dla publiczności i chcę poprawić aimbot.i czuję się w tej chwili, marnuję do wielu pocisków idących na headshoty i chcę, żeby były bardziej wydajne. Nie próbuję zabić jednego strzału, ale prawie pełnego klip myślę, że jest dużo. jeśli używam devmode z hackem, to jest on bardziej wydajny, ale gdzie teraz powinienem wyglądać lub zmienić, aby hack działał równie dobrze sam? czy jest miejsce, aby pomóc rozprzestrzenianiu się pocisku?   Nie pytam o sam kod, ale gdybym mógł być wskazany we właściwym kierunku, może plik na który patrzę, to byłoby WIELKIE.   słyszę o innych hackach mówiących o ulepszonym aimbocie i zastanawiam się, gdzie to się robi.   doceniam pomoc.
Reply
Zacytować: Napisał shdwwlkr W porządku, pracowałem nad hackem dla publiczności i chcę poprawić aimbot.i czuję się w tej chwili, marnuję do wielu pocisków idących na headshoty i chcę, żeby były bardziej wydajne. Nie próbuję zabić jednego strzału, ale prawie pełnego klip myślę, że jest dużo. jeśli używam devmode z hackem, to jest on bardziej wydajny, ale gdzie teraz powinienem wyglądać lub zmienić, aby hack działał równie dobrze sam? czy jest miejsce, aby pomóc rozprzestrzenianiu się pocisku? Nie pytam o sam kod, ale gdybym mógł być wskazany we właściwym kierunku, może plik na który patrzę, to byłoby WIELKIE. słyszę o innych hackach mówiących o ulepszonym aimbocie i zastanawiam się, gdzie to się robi. doceniam pomoc. Najlepszym sposobem na zdobycie lepszego aimbota EH jest: uzyskać niski ping na serwerze gier. Możesz również spróbować użyć ustawień ping z eh, aby dopasować ping z serwera gier i wyłączyć wszystkie modyfikacje takie jak "Obliczanie szansy", "Śledzenie adaptacyjne" "Wyłącz po zabiciu" i tak dalej. Spróbuj naprawić "Kompensuj odrzut
Reply
dziękuję za tips.i wyłączyć wszystko w poprawkach oprócz wyłączenia po zabiciu już, ale spróbuję po zabiciu. Kompensator ping ....... zwykle uruchamiam około 150 ping przy konfiguracji kabla. Jeśli serwer mówi 80 ping, a moja szybkość nettu to 175, w którą stronę powinienem iść? lub - ping dopasować? tę część jeszcze nie rozumiem, ale źle próbować w obie strony. Mam "
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)