Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.INI's
#1
Jeśli przejrzysz sekcję Swat4, pokaże ona, w jaki sposób przechodzą one kontrolę INI, dokonując edycji i oryginalnych, mogą przełączać się WHILE dołączenie do serwera, który jest skutecznym sposobem na uzyskanie kontroli przeszłości i zastanawiał się, czy każdy z was spróbował tego i czy działa, czy nie, jeśli tak, czy nie moglibyście zacząć edycji INI ponownie? * marzenia o dobrych dniach "ole" *   Pokój
Reply
#2
Zacytować: Napisał [HaXoR] Jeśli przejrzysz sekcję Swat4, pokaże ona, w jaki sposób przechodzą one kontrolę INI, dokonując edycji i oryginalnych, mogą przełączać się WHILE dołączenie do serwera, który jest skutecznym sposobem na uzyskanie kontroli przeszłości i zastanawiał się, czy każdy z was spróbował tego i czy działa, czy nie, jeśli tak, czy nie moglibyście zacząć edycji INI ponownie? * marzenia o dobrych dniach "ole" * Pokój Dlaczego nie zmienić Game.exe na coś innego, więc nie załaduje skanów ini? Przykład: Game exe zmieniono na "Load.exe", a ini będzie teraz Load.ini
Reply
#3
Zacytować: Originally Posted by hockeybuster Dlaczego nie zmienić Game.exe na coś innego, więc nie załaduje skanów ini? Przykład: Game exe zmieniono na "Load.exe", a ini będzie teraz Load.ini To już się stało.
Reply
#4
Może pracować, ale potem znowu w Swat4 nie musisz się martwić o programy anty-cheatowe, a w AA masz PB .... tak ... muszę powiedzieć więcej?
Reply
#5
Zacytować: Napisał [HaXoR] Jeśli przejrzysz sekcję Swat4, pokaże ona, w jaki sposób przechodzą one kontrolę INI, dokonując edycji i oryginalnych, mogą przełączać się WHILE dołączenie do serwera, który jest skutecznym sposobem na uzyskanie kontroli przeszłości i zastanawiał się, czy każdy z was spróbował tego i czy działa, czy nie, jeśli tak, czy nie moglibyście zacząć edycji INI ponownie? * marzenia o dobrych dniach "ole" * Pokój Zostało to zrobione, ale aby załadować nowe .ini, musisz zmodyfikować ścieżki w oryginalnym pliku .ini. Wielokrotna konsola wyrzuca kogokolwiek. I wszyscy wiemy, że teraz kopią też nieważne ścieżki.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)