Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adv Marksmemship
OK, wykonałem cały swój trening aż do m-84, ale z jakiegoś powodu, dla którego nie mogłem dostać przycisku wdrożenia, nie robiłem żadnych hacków ani niczego takiego. Po prostu użyłem hakera do celowania kowbojami, aby uzyskać szkolenie z wyprzedzeniem. Więc nie mam pojęcia, co robić, po prostu potrzebuję tego ostatniego przedmiotu, a potem zrobię to. Co się stało i jak mogę to naprawić?
Reply
użyj Centrifuege lub coś w tym stylu. Zmienia wszystkie twoje misje na broń amerykańską i jest łatwa ... tak, tak
Reply
gdzie mogę to dostać?
Reply
lub po prostu ponownie zainstalujesz AA ....
Reply
Zacytować: Wysłane przez || Tom || lub po prostu ponownie zainstalujesz AA .... W jaki sposób? i dlaczego? przeinstalowanie AA pomogłoby mu w jakimkolwiek kształcie lub formie. WOW ..... w porządku, może jestem po prostu zmęczony lub nie przeczytałem tego wątku. Ale nie rozumiem, w jaki sposób ponowna instalacja AA będzie w jakikolwiek sposób pomocna edytuj: ok Ponownie czytam to jeszcze kilka razy. I przyjmuję, że miałeś na myśli problem z przyciskiem wdrażania. Mój błąd..
Reply
czekaj ... dlaczego po prostu nie trenujesz w prawdziwy sposób? czy jest to, że próbowałeś i nie działa? przepraszam im trochę zdezorientowany
Reply
Spróbuj tego.... 1) Przejdź do folderu America's Army \ System \ Save i znajdź plik "username.txt" i otwórz go. 2) Zmień każdą wartość na zero .... Z WYJĄTKIEM 6 wartości z prawej (która jest twoją oceną punktacji) ... zmień tę wartość na 40. 3) Zapisz plik, a następnie ustaw właściwości pliku na "Tylko do odczytu". 4) Zamknij AA, jeśli jest otwarty, a następnie otwórz go ponownie ... NIE ZALOGUJ SIĘ. 5) Przejdź do treningu strzeleckiego, ale nie martw się o liczbę trafionych celów. 6) Prześlij swój wynik .... a następnie przejdź do strony AA, aby zobaczyć, czy Twój wynik pokazuje teraz 40. 7) Jeśli pokazuje 40 ... gotowe. 8) Wróć do folderu America's Army \ System \ Save i usuń plik username.txt. 9) Otwórz AA i zaloguj się, aby ponownie utworzyć usunięty plik.
Reply
czy naprawdę nie możesz zrobić tego samemu? Zauważyłem, że to naprawdę łatwe ...
Reply
Tak, zgadzam się z pizalot.
Reply
Zacytować: Originally Posted by pizalot czy naprawdę nie możesz zrobić tego samemu? Zauważyłem, że to naprawdę łatwe ... Dlaczego robisz to sam, kiedy możesz oszukiwać? To dlatego tu jesteśmy.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)