Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adv Marksmemship
#11
Zacytować: Napisane przez Cowboy [Texas] Spróbuj tego.... 1) Przejdź do folderu America's Army \ System \ Save i znajdź plik "username.txt" i otwórz go. 2) Zmień każdą wartość na zero .... Z WYJĄTKIEM 6 wartości z prawej (która jest twoją oceną punktacji) ... zmień tę wartość na 40. 3) Zapisz plik, a następnie ustaw właściwości pliku na "Tylko do odczytu". 4) Zamknij AA, jeśli jest otwarty, a następnie otwórz go ponownie ... NIE ZALOGUJ SIĘ. 5) Przejdź do treningu strzeleckiego, ale nie martw się o liczbę trafionych celów. 6) Prześlij swój wynik .... a następnie przejdź do strony AA, aby zobaczyć, czy Twój wynik pokazuje teraz 40. 7) Jeśli pokazuje 40 ... gotowe. 8) Wróć do folderu America's Army \ System \ Save i usuń plik username.txt. 9) Otwórz AA i zaloguj się, aby ponownie utworzyć usunięty plik. tylko pytanie, ale kiedy deweloperzy, pb czy ktokolwiek naprawi ten błąd ???
Reply
#12
Zacytować: Originally Posted by aao_pwner tylko pytanie, ale kiedy deweloperzy, pb czy ktokolwiek naprawi ten błąd ??? nie sądzę, że to błąd. Muszą przechowywać gdzieś markowe gadżety. Są pewni, że jak diabli zamierzają trzymać ich na boku. 1. Stało się, że hella ofalot wyników utrzymać i to po prostu zajmowanie miejsca na ich serwerach. 2. JEŚLI wyniki były podawane w sekundzie, w jaki sposób moglibyśmy przejść do następnego szkolenia. Zawsze mówi "Niedostępny" w czerwonym tekście. Musielibyśmy połączyć się z serwerem, a następnie wrócić do menu wyboru szkolenia. I to, mój przyjacielu, nie działa teraz w Aao. Myślę, że technika będzie tam przez długi czas, chyba że znajdą szyfrowanie tego pliku w coś innego poza zwykłymi liczbami.
Reply
#13
po prostu użyj aaom i strzelaj do frickn targetów
Reply
#14
W jaki sposób możemy użyć hakerów kowboja w ten sposób oczekiwać kogoś, kto zrobił wszystko tam treningu po prostu wszystkie liczby tutaj, a następnie postępuję zgodnie z instrukcjami.
Reply
#15
oczywiście jest to błąd i mogą go naprawić, jeśli stanie się problemem lub nie będą dbać i naprawiać ważniejszych rzeczy Ich jest wiele bardziej wydajnych sposobów przechowywania wyników i wyników .... dll ... lub regestry systemu, wszystkie z nich mogą być edytowane, ale plik .txt jest po prostu leniwym wyjściem
Reply
#16
Cóż, nie jest to leniwe wyjście, jeśli nie mogę tego zrobić !!! i chcę tylko zdobyć ostatni przedmiot snajpera, Więc jeśli jakiś haker, który tam jest, wyśle tutaj, lub nawet mnie, to będzie bardzo docenione.
Reply
#17
nvm dostał to do pracy HURRAY !!!! : bigsmile:: bigsmile:: bigsmile:
Reply
#18
^^^ wel gratulacje człowiek, baw się dobrze!
Reply
#19
tak, gratuluję koleś !!!
Reply
#20
Lol .. W dawnych czasach, synu, musiałem to zrobić sam, bla bla bla .. Zaczyna brzmieć jak mój dziadek. Bóg był nudziarzem.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)