Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
błąd kompilatora umake
#1
hy, Jestem początkującym w Ubots i zrobię mojego pierwszego bota, dostaję basicbota ze zmodyfikowanymi plikami silnika (Pawn.uc, PlayerReplicationInfo.uc, Weapon.uc) to pliki upuszczam w folderze silnika z UE2. w moim make.ini mam follow writen     Zacytować:       ; Wygenerowane przez UMake   [Engine.Engine] EditorEngine = Editor.EditorEngine   [Editor.EditorEngine] CacheSizeMegs = 32 EditPackages = Core EditPackages = Engine EditPackages = Fire EditPackages = Editor EditPackages = UnrealEd EditPackages = IpDrv EditPackages = UWeb EditPackages = GamePlay EditPackages = GUI EditPackages = Runtime EditPackages = RTInterface EditPackages = MyBot   [Core.System] Ścieżki = *. U Ścieżki = ..
Reply
#2
Umieść 3 pliki w folderze engine / classes, tak jak to zrobiłeś, a następnie otwórz umake i ponownie skompiluj folder silnika, Następnie spróbuj ponownie skompilować swojego bota i wszystko powinno działać poprawnie, Daj mi znać, jeśli to nie zrobi, a chory spróbuje ci bardziej pomóc.
Reply
#3
thx Turv teraz działa thx
Reply
#4
Żadnych problemów, Cieszę się, że mogę pomóc
Reply
#5
ale mam następny problem, ale pytam o ponad
Reply
#6
Mam fastbota i mam dokładnie te same problemy, które ktoś pomógł: "( Jestem niecierpliwy na te rzeczy
Reply
#7
Nie powinieneś Coding jest (jeśli jesteś nowy) dość trudne. Na przykład, jest to trudniejsze niż nauka jazdy na rowerze.
Reply
#8
nie mów tak! to wymaga trochę pracy, ale gdy już nauczysz się języka, możesz łatwo nauczyć się innych, jeśli nauczysz się prostego języka, a potem będziesz mógł z niego budować. Nauczyłem się tego, kiedy miałem 11 lub 12 lat próbuj dalej tego bota, a jeśli nie możesz tego zrozumieć, to ja i sprawię, że nie rozumiem, o co chodzi w tym problemie
Reply
#9
Na początku trudno będzie się tego nauczyć, ale kiedy już nauczysz się podstawowych rzeczy, zaczniesz robić trudniejsze rzeczy, a potem możesz zacząć tworzyć tubylców, które (moim zdaniem) są najtrudniejsze do stworzenia. Bez uszczerbku dla zbyt usłużnych koderów, szanujcie wszystkich
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)