Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik DirectX
Właśnie zacząłem radzić sobie z C teraz i chciałem nauczyć się jakiegoś DirectX obok tego. Zastanawiałam się, czy ktoś wie o DirectX Tutorial.com - programowaniu gier w DirectX? Przechodząc teraz przez podstawy i jest on rozbity i wyjaśniony ładnie, wszystko, co chciałem wiedzieć, to czy ktoś zapłacił za tutoriale? Zastanawiam się nad zrobieniem tego, referencje wydają się dobre. ktoś, kto może zaoferować drugą opinię?
Reply
płacąc za coś, co jest darmowe, pozwól mi pomyśleć ... nope.avi poważnie myślę o twoich reklamach, ale cokolwiek
Reply
Lol, nie płać, pobierz ebook -_- Czytaj MSDN
Reply
Zacytować: Napisał Lewt Właśnie zacząłem radzić sobie z C ++ teraz i chciałem nauczyć się jakiegoś DirectX obok tego. Zastanawiałam się, czy ktoś wie o DirectX Tutorial.com - programowaniu gier w DirectX? Przechodząc teraz przez podstawy i jest on rozbity i wyjaśniony ładnie, wszystko, co chciałem wiedzieć, to czy ktoś zapłacił za tutoriale? Zastanawiam się nad zrobieniem tego, referencje wydają się dobre. ktoś, kto może zaoferować drugą opinię? Nie bądź narzędziem i płać za samouczki ... Wysłałem ten wątek dawno temu, sprawdź to. http://www.unknowncheats.me/forum/di...ogramming.html
Reply
OK, dziękuję za link. Jestem napięty, więc jeśli jest wolny, wezmę to. Powinienem sprawdzić trochę więcej, zanim zrobiłem ten wątek.
Reply
To wywołuje dla mnie subtelną reklamę ... Dlaczego KAŻDY zapłaci za programowanie lub samouczki D3D są poza mną. Istnieje tak absurdalna ilość dostępnych informacji za darmo, że nie ma sensu płacić. Myślę, że najlepszym narzędziem do nauki jest i tak doświadczenie.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)