Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BattlEye na H1Z1
BattlEye na H1Z1 jest inny niż DayZ / Arma .... Nie możesz go wyłączyć i dołączyć do "Wyłączonego serwera", po prostu nie mają żadnych serwerów z nim wyłączonych ...   Informacja główna:     Zacytować:       Oznacza to, że każdy w "trybie użytkownika", który używa "ReClass" lub "Cheat Engine" do uzyskania Wskaźników / Przesunięć, nie działa już z powodu braku "łatwej drogi" do uzyskania Wskaźników .... To jest problem, ponieważ "Wskaźniki", takie jak Network i NearEntities, nie "inicjują", dopóki serwer nie zostanie połączony i ktoś jest w twoim obszarze, ponieważ nie ma tam danych, podczas gdy nie znajduje się on na serwerze.         Podsumować:     Zacytować:       BattlEye blokuje nam przeglądanie pamięci procesowej H1Z1. Potrzebujemy pamięci procesu, aby zobaczyć pamięć, przesunięcia i wskaźniki. Nie możemy go już wyłączyć, aby wyświetlić te części procesu lub pamięci. H1Z1 nie daje możliwości wyłączenia BattlEye i nadal dołącza do serwera "wyłączonego BattlEye".         Dookoła:     Zacytować:       Użyj czegoś "Tryb jądra", takiego jak oparty na sterownikach "ReClass" lub oparty na sterowniku "Cheat Engine".           Zacytować:       Całkowicie wyłącz wywołania zwrotne BattlEye lub BattlEye dla pamięci procesowej, a następnie użyj "ReClass" lub "Cheat Engine".           Zacytować:       Bądź bardzo cholernie szybki i dołącz do serwera, wyłącz BattlEye i miej nadzieję, że nie zostaniesz szybko wyrzucony lub odłączony przez BattlEye.         Wniosek:     Zacytować:       Istnieją rozwiązania, ale nie zamierzam ich dokładnie opisywać, rozglądać się po forum, ponieważ istnieje wiele rozwiązań. Ludzie wciąż pytają, czy BattLEye nie działa, nie, nie, ale powstrzymali płozy przed użyciem metody "ObjectRegisterCallbacks", która została publicznie opublikowana, a także każdego, kto jest zbyt leniwy, aby wejść do Kernel Space, aby uzyskać potrzebne dane.
Reply
Skąd znasz różnicę między tym, czy zostałeś zbanowany globalnie przez BE lub czy właśnie zablokowałeś konto? Czy jest wiadomość lub testujesz sam? Właśnie zostałem zbanowany po raz drugi, zastanawiając się, czy mam IP
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie xxfbtmof Skąd znasz różnicę między tym, czy zostałeś zbanowany globalnie przez BE lub czy właśnie zablokowałeś konto? Czy jest wiadomość lub testujesz sam? Właśnie zostałem zbanowany po raz drugi, zastanawiając się, czy nie mam zakazu IP / HWID Jeśli twoje IP zostało zbanowane, nie możesz uzyskać dostępu do niego na nowym koncie ... Nie są one BattlEye i pozwalają kupić nowe konto, dosłownie po prostu nie pozwalają ci uzyskać dostępu ...
Reply
Zacytować: Napisał CrispyCheats Jeśli twoje IP zostało zbanowane, nie możesz uzyskać dostępu do niego na nowym koncie ... Nie są one BattlEye i pozwalają kupić nowe konto, dosłownie po prostu nie pozwalają ci uzyskać dostępu ... Chcę kupić tę grę na innym koncie, ponieważ dwa razy wcześniej zostałem zbanowany, więc mówisz, że kiedy go kupię, po prostu nie pozwolą mi się zalogować? Po prostu nie chcę ponownie kupować tej gry po raz trzeci i otrzymać kolejny zakaz gry od samego początku.
Reply
Zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy, jeśli to się powtórzy
Reply
Mówisz to samo nawet po aktualizacji 24
Reply
Więc bez jakiegoś szybkiego obejścia gonzalez wszystko, co mówisz, to: "jesteśmy zmyśleni, BE jest tutaj"
Reply
Zacytować: Napisał SirMike Więc bez jakiegoś szybkiego obejścia gonzalez wszystko, co mówisz, to: "jesteśmy zmyśleni, BE jest tutaj" Niekoniecznie. Po prostu trzymaj się Jądra ... Więcej pracy, ale warto. Bastian musiałby dokonać wielu zmian i poradzić sobie z dużym bólem w dupie, gdyby chciał stłumić dowolne jądro.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie xxfbtmof Niekoniecznie. Po prostu trzymaj się Jądra ... Więcej pracy, ale warto. Bastian musiałby dokonać wielu zmian i poradzić sobie z dużym bólem w dupie, gdyby chciał stłumić dowolne jądro. Ludzie próbowali jądra i to nie działało, co najmniej tak.
Reply
Zacytować: Napisał SirMike Ludzie próbowali jądra i to nie działało, co najmniej tak. Co? Nie, oczywiście, że działa. Cóż za głupia rzecz.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)