Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BattlEye na H1Z1
#11
Zacytować: Originally Posted by ajaroflube Co? Nie, oczywiście, że działa. Cóż za głupia rzecz. Zrób hack, zacznij sprzedawać go publicznie i staraj się chronić swoich klientów. Nikt nie zarządza nim w żadnej grze chronionej BE. Brak jest bankomatu. Będziesz miał monopol na gry, w których jednocześnie będzie mogło grać 80-100 000 współbieżnych graczy. To nie jest niewielka liczba, szczególnie jako jedyny dostawca. Zrobilibyście KILLING! Gdyby to było takie proste, dawno temu by było zrobione, zamiast tego, gdy gra dostaje BE, wszyscy zwykli podejrzani rezygnują z pomocy, niektórzy nawet porzucili interesy.
Reply
#12
Jedynym sposobem, w jaki udało mi się uzyskać oszustwo, był prywatny koder, który był drogi, który używa jakiegoś sterownika jądra. Trzech klientów, łącznie ze mną, jest jedynymi osobami, które oszukują. Istnieją dostawcy publiczni ZERO, którzy mają działające BE omijają w tym momencie, oprócz odłączania co 3-7 minut.
Reply
#13
BE nic nie zmieniło, przesunięcia gry zmieniły się, lmfao.
Reply
#14
Zacytować: Napisał CrispyCheats BE nic nie zmieniło, przesunięcia gry zmieniły się, lmfao. No cóż, oczywiście przesunięcia zmieniły się, ale ze zaktualizowanymi prawidłowymi przesunięciami, nie wiem, dlaczego spowodowałoby to rozłączenia po pewnym czasie.
Reply
#15
Zacytować: Napisał SirMike Nie ma publicznych dostawców z działającym hackem, jak opisujesz. Dwa prywatne oferują metodę rozłączenia, podczas gdy inne nie działają, a jeśli masz na myśli Projectx, ich nie działa. Używany PX przez około 300 godzin, a następnie do 21 czerwca, przeszedł RIP
Reply
#16
Zacytować: Napisał SirMike Nie ma publicznych dostawców z działającym hackem, jak opisujesz. Dwa prywatne oferują metodę rozłączenia, podczas gdy inne nie działają, a jeśli masz na myśli Projectx, ich nie działa. Lubię ProjectX i nigdy ich nie zasugeruję, jedna z tych publicznych metod jest moja ... Zacytować: Napisał SirMike Ludzie próbowali jądra i to nie działało, co najmniej tak. Zasugerowałeś to, a mimo to próbujesz mi powiedzieć, co jest dostępne w społeczności? Użyj swoich oczu, otwórz je i poszukaj raz, a może uzyskasz jakieś wyniki.
Reply
#17
Zacytować: Napisał CrispyCheats Lubię ProjectX i nigdy ich nie zasugeruję, jedna z tych publicznych metod jest moja ... Zasugerowałeś to, a mimo to próbujesz mi powiedzieć, co jest dostępne w społeczności? Użyj swoich oczu, otwórz je i poszukaj raz, a może uzyskasz jakieś wyniki. jeden z reputacją minus 76 i datą złączenia januari 2016, do cholery, próbuję mu powiedzieć, co jest dostępne w społeczności. Zacytować: Napisał pierwotnie xxfbtmof Używany PX przez około 300 godzin, a następnie do 21 czerwca, przeszedł RIP cash & grab. Jak większość tymczasowych dostawców cheatów.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)