Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pseudonimy
#1
Jestem po prostu ciekawy, ale czy wiesz, jak mogę uzyskać pseudonim powyżej 9 znaków, które możesz mieć? i czy istnieje sposób, że mogę mieć więcej niż 4 pseudonimy? dzięki
Reply
#2
To naprawdę nie ma nic wspólnego z Cheats / Hacks ... ale w każdym razie: 1. Nie można mieć więcej niż 9 znaków zarejestrowanych nicków WOL (serwer odmówiłby, nawet jeśli obejdzie się go w Aplikacji Renegade C & C). 2. Możesz tworzyć nieograniczone pseudonimy. Ale więcej niż 4 na jeden e-mail, nie. Powód? Tak samo jak powyżej, nawet jeśli obejdziesz, serwer odmówi.
Reply
#3
przepraszam, że pytam o to na forum oszukiwania, cyber. Widziałem inne osoby o bardzo długich nazwach ekranowych (przykład: WildCatgirl_ [ru] _1_ #). Znajdę kolejne miejsce, by zadać to pytanie.
Reply
#4
Innym sposobem na uzyskanie więcej niż 9 liter jest użycie adresu IP Renegade. Wprowadź adres IP serwera i port oraz żądany pseudonim. http://cncnz.com/file.cgi?http://dow...RenegadeIP.zip
Reply
#5
Oczywiście jednym bardzo, bardzo sprytnym sposobem na uzyskanie więcej niż 4 wolowych nazw jest użycie Renegade Realy z twojej strony. To jest to, czego użyłem. Zrobiłem jak 10 na jedno imię.
Reply
#6
Zacytować: Originally Posted by gijoe2256 Oczywiście jednym bardzo, bardzo sprytnym sposobem na uzyskanie więcej niż 4 wolowych nazw jest użycie Renegade Realy z twojej strony. To jest to, czego użyłem. Zrobiłem jak 10 na jedno imię. Brzmi bardzo sprytnie. Ale dokładnie jak to robisz? Proszę pisać
Reply
#7
Cóż, musisz najpierw mieć przekaźnik. Niestety, nie mam go już więcej. Jedyne miejsce, w którym wiedziałem, gdzie był, to witryna firmy Cyberpunk, http://www.turcs.net. Jedyny problem polega na tym, że myślę, że teraz jest na dole.
Reply
#8
Zacytować: Napisał warlenny Innym sposobem na uzyskanie więcej niż 9 liter jest użycie adresu IP Renegade. Wprowadź adres IP serwera i port oraz żądany pseudonim. http:
Reply
#9
To brzmi jak naprawdę dobry sposób na uzyskanie dowolnego pseudonimu. Tak, jak dostałeś IP i port serwera? Masz do tego hack?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)