Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie mogę dostać
#1
Mam umiejętności programistyczne i chciałbym tworzyć własne kody, jednak nie mam pojęcia, jak działa Battleye Bypass i gdzie mogę je zdobyć lub nauczyć się, jak zrobić to sam? Czy możecie mi pomóc, wielkie dzięki!
Reply
#2
Zbadaj swój mózg.
Reply
#3
Zacytować: Napisał Seegee Zbadaj swój mózg. to lub odwiedź psychikę (Ja osobiście wolę drugą opcję)
Reply
#4
Lista anty-cheatów, które JVM "omija", zadałaby mu: ^)
Reply
#5
Dlaczego ta społeczność jest tak toksyczna. Połowa ludzi tutaj działa jak douchebags, kiedy ludzie próbują się czegoś nauczyć, zamiast po prostu pomagać. Jak nikt nie pomagał nikomu z was, odkąd zaczęliście programować.
Reply
#6
Zacytować: Napisał iTzThaProdigy Dlaczego ta społeczność jest tak toksyczna. Połowa ludzi tutaj działa jak douchebags, kiedy ludzie próbują się czegoś nauczyć, zamiast po prostu pomagać. Jak nikt nie pomagał nikomu z was, odkąd zaczęliście programować. głupie pytania, głupie odpowiedzi
Reply
#7
Jeśli nauczyłeś się używać google i wyszukiwałeś "BattlEye bypass", trzeci wynik daje ci to, czego potrzebujesz.
Reply
#8
@ hysasuke https://douggemhax.wordpress.com/201...-manipulation/ https://douggemhax.wordpress.com/201...untermeasures/ Solidne napisy od ukochanego @ Douggema. ----- TL; DR: Wyrejestruj swoje wywołania zwrotne, zachowaj je prywatne, gotowe. Nic nie jest potrzebne dla BE ani EAC. Oba można łatwo zneutralizować.
Reply
#9
Zacytować: Napisał Daax @ hysasuke https:
Reply
#10
Zacytować: Napisał Daax @ hysasuke https://douggemhax.wordpress.com/201...-manipulation/ https://douggemhax.wordpress.com/201...untermeasures/ Solidne napisy od ukochanego @ Douggema. ----- TL; DR: Wyrejestruj swoje wywołania zwrotne, zachowaj je prywatne, gotowe. Nic nie jest potrzebne dla BE ani EAC. Oba można łatwo zneutralizować. Zobacz, jak ten gość to robi. Aby społeczność mogła się rozwijać i wzrastać, musisz rozpowszechniać wiedzę. Zdrowie przyjacielu.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)