Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie mogę dostać
#11
Zacytować: Napisał iTzThaProdigy Zobacz, jak ten gość to robi. Aby społeczność mogła się rozwijać i wzrastać, musisz rozpowszechniać wiedzę. Zdrowie przyjacielu. faceci działający toksycznie to ci, którzy sami o tym nie wiedzą. Dzięki Daaxowi teraz wiedzą i nagle wszyscy zaczynają się tym przejmować.
Reply
#12
Mam jednak pytanie jeśli użyję publicznego sterownika, ale ze wszystkimi zmiennymi, nazwami itp. zmienionymi, czy dostanę bana? Nie jestem w tym kierowcy
Reply
#13
Zacytować: Napisał iTzThaProdigy Zobacz, jak ten gość to robi. Aby społeczność mogła się rozwijać i wzrastać, musisz rozpowszechniać wiedzę. Zdrowie przyjacielu. Powinieneś nauczyć się używać swojego mózgu zanim spróbujesz zrobić cokolwiek na tym świecie. Ta "wiedza" została już opublikowana tysiąc razy wcześniej, ale z jakiegoś powodu po prostu nie chcesz jej znaleźć samemu. Wyszukaj "BattlEye" na unknowncheats, znajdź tę stronę wiki: https:
Reply
#14
Zacytować: Originally Posted by f4t4n Powinieneś nauczyć się używać swojego mózgu zanim spróbujesz zrobić cokolwiek na tym świecie. Ta "wiedza" została już opublikowana tysiąc razy wcześniej, ale z jakiegoś powodu po prostu nie chcesz jej znaleźć samemu. Wyszukaj "BattlEye" na unknowncheats, znajdź tę stronę wiki: https://www.unknowncheats.me/wiki/BattlEye "Duży wpływ modułu jądra to OBRegisterCallback, który ustawili w grze.To wywołanie zwrotne zapewnia dostęp do obsługi prawie do zera, ponieważ nie masz uprawnień dostępu do pamięci procesu, WriteProcessMemory, ReadProcessMemory i jakiejkolwiek innej funkcji Winapi, która wymaga uchwyt z ogólnie otwartym dostępem nie powiedzie się. " Wyszukaj "OBRegisterCallback" w google, a znajdziesz dokładny link opublikowany przez Daax. https://douggemhax.wordpress.com/201...untermeasures/ Dosłownie trwało to 10 sekund. Nigdy nie powiedziałem, że mam z tym kłopot, tylko stwierdziłem, że społeczność jest toksyczna dla każdego, kto próbuje się uczyć i zadawać pytania, stąd twój komentarz jest kutasem. Mam moich licencjatów z informatyki. Jestem dobra, ale dziękuję za troskę.
Reply
#15
Wróć do tematu. Weź swoje argumenty na temat wyszukiwania i "używania swojego mózgu" do PM. @ Mixon: W ogóle nie korzystałem z publicznego sterownika.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)