Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak wykonać automatyczny masaż na serwerach?
Cześć. Prowadzę serwer dla klanu (WTX Clan) teraz ten serwer będzie wyglądał jak kilka godzin dziennie ...   moje pytanie brzmi: chcę sprawić, żeby auto masaże pojawiały się jak na innych serwerach ...   więc w zasadzie chcę, żeby tak jak co 2 minuty pojawiała się wiadomość, jak reklama naszych forów ... jak to zrobić?     Również jak zrobić, aby po wpisaniu! Reguły wyświetla zasady ...? Tylko prosta wiadomość?     Mam zamiar uruchomić serwer dedykowany renegatowi, nie kupuję żadnych serwerów ...     Ps. Pomoc jest doceniana ...
Reply
Cześć, panie mroczne, Aby uzyskać automessage, linijki i inne polecenia, zainstaluj bota. To się nazywa brenbot (http://www.brenbot.com), ten bot zostanie uruchomiony w mIRC. Musisz także zainstalować wrapper, to sprawi, że połączenie brenbot i ciebie dedykowanego serverFDS. I będziesz musiał zainstalować BlazeRegulator na swoim serwerze. Nie zamierzam wyjaśniać tego całego gówna. Po prostu przejdź do renegadeforums (http://www.renegadeforums.com). Po prostu przeczytaj pliki readme i takie tam. Powodzenia.
Reply
czy dobrze się odradzam, nadal mogę to zrobić ...? Nie mam serwera, używam tylko serwera dedykowanego do rengarda, który jest opcją, którą klikasz podczas hostowania gry. Hej, co to za opcja balsamu na kupkę obok opcji dedykowanej ser4ver? Czy ktoś ma jakieś linki do miejsc, w których mogę uzyskać pomoc z forum rengaurd wyglądają na rozwalonych .....
Reply
Zacytować: Originally Posted by darks Czy ktoś ma jakieś linki do miejsc, w których mogę uzyskać pomoc z forum rengaurd wyglądają na rozwalonych ..... LOL, dlaczego próbowałbyś uzyskać pomoc w tym celu ze strony oszukujących? Renegade Public Forums jest zdecydowanie lepsze 4 tego rodzaju rzeczy. Publiczne fora Renegade Wsparcie RenGuard Obsługa serwera RenGuard
Reply
Myślałem, że powinniśmy pomóc każdemu, kto tego potrzebuje ...
Reply
Zacytować: Originally Posted by XeonTeam Myślałem, że powinniśmy pomóc każdemu, kto tego potrzebował ... tak jak to jest "forum nieznane"
Reply
cóż, tak naprawdę nie jesteśmy nieznani
Reply
tak, jesteśmy naprawdę nieznani, ale czy możemy próbować zachować niski profil, a BTW nie publikuj obwodnicy rengay, aby publicznie przechowywać je w prywatnych wiadomościach
Reply
tak jest? Po prostu opublikuj to głupi .....
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)