Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
H1Z1 vtables
Tak, to znowu ja ... Mam jeszcze jedno pytanie i mam nadzieję, że ktoś znajdzie czas, by mi pomóc.   Jeśli mam rację, vtables są często na początku klasy. Ale tak nie jest w przypadku H1Z1? Czy brakuje mi tak ważnych rzeczy?!?   Wiem, że istnieją funkcje wirtualne w klasie Object. Niektórzy sprytni faceci wypuścili je w wątku zwrotnym.       ze wskaźnikiem w Object 0x0]     To wygląda tak. Moja pierwsza myśl była taka, że wygląda to całkiem dobrze. Ale kiedy spojrzę na 1404E5D10 i kolejne w IDA, wydaje mi się to błędne. Nawet jeśli istnieją, nie są wirtualne.   Rozglądałem się wokół obiektu 0x18] wygląda to tak:   Wygląda dobrze w IDA, przynajmniej są to funkcje wirtualne, ale nie te, których szukam, a nazwy klas nie obiecują wiele ... To nie są te z wątku zwrotnego.   Moje pytania brzmią: skąd mam wiedzieć, gdzie przechowywany jest vtable? Czy to naprawdę na 0x0] i jestem po prostu głupi, żeby to naprawić? A może jest gdzie indziej, a jeśli tak, to gdzie? Przeszukałem forum, ale nie mogłem tego rozgryźć ... Naprawdę cieszę się z jakiejkolwiek pomocy.
Reply
dziedziczenie wielokrotne. Pomoże ci też, jeśli przestaniesz być leniwym i sam przeprowadzisz badania.
Reply
Zacytować: Originally Posted by learn_more dziedziczenie wielokrotne. to bardzo pomocne, dzięki! Zacytować: Originally Posted by learn_more Pomoże ci też, jeśli przestaniesz być leniwym i sam przeprowadzisz badania. zakładasz, że jest leniwy, proszę wyjaśnij, jak doszedł do tego wniosku.
Reply
Zacytować: Originally Posted by learn_more dziedziczenie wielokrotne. Pomoże ci też, jeśli przestaniesz być leniwym i sam przeprowadzisz badania. lol, człowieku, przysięgam, że jakaś liczba ludzi naprawdę rośnie czekaj na karmę
Reply
Zacytować: Originally Posted by h1z1hax0r to bardzo pomocne, dzięki! zakładasz, że jest leniwy, proszę wyjaśnij, jak doszedł do tego wniosku. ponieważ nie jest to po raz pierwszy pytanie to zostało zadane + udzielono odpowiedzi.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)