Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DMW3 Bypass v2 (przez: - = Mr.Turtle = -)
http://www.mpcdownloads.com/_mpc_d0wn_h4x_/MOHAA/?M=D   To jest 7 plik w dół ... Nie łączę bezpośrednio pliku z MPC, ponieważ nie chcę podnosić ich przepustowości ...   W każdym razie nie testowałem obwodnicy, więc nie wiem, czy to działa, czy nadal działa ... nie oczekuj od mnie wsparcia technicznego ...
Reply
skąd możesz pobrać DMW samemu sobie, ponieważ nie udało mi się znaleźć linku ... próbowałem niewidzialnych wojowników, ale nie miałem szczęścia ... Czy ktoś ma link? ~ Zervic
Reply
http://dmwworld.com/ to obejście jest bezużyteczne, myślę, że teraz cuz dmw zaktualizowany
Reply
ty jimbo ... szukałem tego przez długi czas ~ Zervic P.S. Czy sądzisz, że są tam byki, które nie zostały zwolnione i dlatego nie są wykrywane przez dmw?
Reply
pewnie, słyszałem też z BARDZO niezawodnego źródła, który pozostanie nienazwany, że jest tam facet, który koduje hacki w czymś innym niż OGL i PK3 ....
Reply
Możesz postawić swoje piłki, są prywatne hacki. Dałbym KAŻDY program co-tak-kiedykolwiek 3 tygodnie TOPS, zanim zrobi się crack. Nie ma znaczenia, czy to Wielebny, czy sam Mohaa, czy nawet Windows XP. Wydaj coś dla publiczności, a zostanie ono poddane procesowi odwrotnej inżynierii i temu pieprzeniu. To tylko kwestia czasu. Może ktokolwiek ma hacki dla wielebnego, nie zwalnia ich, ponieważ chce, by dłużej "żyli". Może naprawdę nie daje gówna i po prostu zhakował go, żeby sprawdzić, czy może, a potem go skasował. Może po prostu czekają na każdą nową wersję, aby upewnić się, że mogą ją dostosować do nowej wersji przed udostępnieniem. Może uważają, że w ogóle nie warto się dzielić / aktualizować, ponieważ wielebny / DMW / Missionary są aktualizowane praktycznie co tydzień. Niezależnie od przypadku, musisz być dość naiwny, aby sądzić, że nie ma dla nich hacków po prostu dlatego, że nic nie zostało publicznie opublikowane (z wyjątkiem tego w tym wątku, oczywiście).
Reply
Zacytować: Originally Posted by  «(V)  ² Ҝ | \ / | Λй» pewnie, słyszałem też z BARDZO niezawodnego źródła, który pozostanie nienazwany, że jest tam facet, który koduje hacki w czymś innym niż OGL i PK3 .... w czym wtedy koduje hacki? codinGanimal zrobił WAMbot w C ++, to nie ogl lub pk3 (dobrze sorta jest pk3, ponieważ wstrzykuje wambot.pk3), więc nie jest to nic specjalnego ... ale jeśli nie jest to ogl lub .pk3 to jest to c ++ czy coś innego? ~ Zervic
Reply
koleś nie, ur, jak tam zupełnie nie tak. TAK wambot jest kodowany w C, ale jego hak klienta. ogl, który jest plikiem .dll, jest również kodowany w c. tak w zasadzie są one lub mogą być tym samym kodem ... cept ... nigdy nie widziałem celbota zrobionego w OGL, chociaż wiem, że PAS zrobił znaczny postęp. . . w każdym razie, nie ma żadnych publicznych nie wykrytych bypassów ... więc czy naprawdę musimy kontynuować publikację o tym crudu?
Reply
Zacytować: Napisał Zervic w czym wtedy koduje hacki? codinGanimal zrobił WAMbot w c, to nie ogl lub pk3 (dobrze sorta to pk3 ponieważ wstrzykuje wambot.pk3), więc nie jest to nic specjalnego ... ale jeśli nie jest to ogl lub .pk3 czy jest to c czy coś innego? ~ Zervic ring-o maby, słyszałem coś z tego.
Reply
zervic - to jest raczej szczególne .. jeśli nie, to byłoby więcej niż 2 osoby, które zrobiły clienthooks dla mohaa. mleczarz - jeśli się nie mylę, celowniki ogl zostały zrobione dla cs, sof2 i kilku innych gier. także mleczarz, są dalecy od tego samego kodu ... hacki ogl mówią karcie wideo, aby znaleźć rzeczy i narysować je inaczej ... wambot hakuje funkcje klienta i mówi, że gra ma preformować różne procesy.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)