Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mam obwodnicę, każdy ESP, który mogę modyfikować
Mam działającą obwodnicę teraz, potrzebuję tylko ESP, mogę zmodyfikować przesunięcia, do wszystkich dobrych, które są otwarte, że mogę mieć link do ??
Reply
Jaka jest twoja obwodnica? Czy możesz otworzyć CE i odczytać adres w grze?
Reply
Tak, jestem w stanie zatrzymać część BEService oddzwaniania. Otworzy się, ale nie będzie czytał plików, które zablokuje i uniemożliwi uruchomienie H1Z1. Każdy, kto jest źle poprawi mnie i wątek może zostać zamknięty, a chorzy wciąż szukają obejścia. I domyślam się, że chciałem open source ESP dla KOTK, te, które szukałem i znalazłem dla JS.
Reply
Mam open source esp. pm me
Reply
Tutaj możesz: Źródło zewnętrzne H1Z1
Reply
Cześć, możesz ominąć JS, próbuję znaleźć ESP na dni bez radości.
Reply
Zacytować: Napisał MDjustNoobedYou Cześć, możesz ominąć JS, próbuję znaleźć ESP na dni bez radości. Potem spróbuj miesiąc.
Reply
Grand, czy zdarzyło ci się, że masz już wszystko i biegasz po mnie? Mam kilka pytań, jeśli nie masz nic przeciwko.
Reply
Więc masz obwodnicę, ale nie wiesz, jak oszukiwać kod? Zakładam, że kupiłeś swoją obwodnicę, ponieważ wiedza wymagana do stworzenia oszusta dla H1Z1 jest dość trywialna poza obejściem. Przydatne informacje do aktualizacji wcześniej wspomnianego źródła: Nowe odsunięcia Zwolnij wątek Odwrócenie H1Z1
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)