Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cant Znajdź TGA
Hej chłopaki, kiedyś miałem ten jeden hack, więc na mapie remagen, można było zobaczyć i strzelić przez wielkie okno w sojuszniczym domu snajperów ... wiem, że można strzelać przez okno ... ale nie mogę jak pozbyć się dużej żaluzji, która jest przed oknem ... Czy ktoś wie, jaka jest ścieżka do tego TGA lub jak mogę to zrobić ??? proszę i dziękuję!
Reply
możesz go znaleźć w MPC, ale niełatwo znaleźć usterki, wystarczy rozejrzeć się i przetestować okna i wszystko, co ma szklaną teksturę
Reply
Tak ..... jak krispy powiedział, że możesz go znaleźć w MPC .... natknąłem się na to kilka dni temu, ale nie pamiętam dokładnego linku.
Reply
łóżka, kanapy, materiał szklany [np. światła], I skały ze śniegiem na nich
Reply
zapamiętaj komendę getchshader. wpisz go w konsoli, a krzyżyk nad czymś, a to da ci ścieżkę do modułu cieniującego, otwórz moduł cieniujący i uzyskaj ścieżkę do tga
Reply
wszystko czego potrzebujesz to hackowy hack, wszystko co musisz zrobić to wejść na komodę / albo my to robimy i strzelać w chams lub w ścianie e hack u nie sądzę, że potrzebujesz nethingu jeszcze w domu snajpera lustro można strzelać przez tht również, gdy ppl idą po schodach, robię tht na accasins ...
Reply
to łóżko jest również dobre, możesz strzelać, rzucić nim, jest dużo glitchów w mohaa, co wymieniłem powyżej to rzeczy, które możesz strzelać rzucać
Reply
tak, wiem, że potrafisz zestrzelić wszystkie te i santana pamiętam to z MPC, ale nie mogę zapamiętać, że to był ... próbowałem jak każdy hack z oknem w nazwie ........ = (.... chory zwyczajnie po prostu rób to, co opublikował PAN. ... nie powinno być trudno znaleźć = P .... chyba że chcesz go przesłać ale w każdym razie .... dzięki za twoją pomoc dla wszystkich
Reply
Po prostu dostań chamskins. Nie trzeba edytować tekstur dreszczowych.
Reply
mógł to zrobić. albo mógłby zrobić to, co chciał ...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)