Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Battleye Bypass
Jaka jest logika obwodnicy battleeye?   Dla pełnego początkującego może ktoś wyjaśnić trochę?   Czy to ma coś wspólnego z samym włamaniem? A może to tak, że program nie jest uruchamiany w Atolu?   Planuję zacząć robić kody cs, aby sam się trenować, a następnie testować na h1   Dzięki. I tak, rozumiem, jak używać paska wyszukiwania i google po prostu szukając osobistych odpowiedzi od osób, które rozumieją i mogą odpowiadać na mnie w oparciu o to, o co pytam
Reply
logika obwodnicy polega na tym, aby haker myślał, że nie hakujesz (duhh) Aby stworzyć jedną z najpopularniejszych metod, po prostu nie rób czegoś, co mogłoby cię wykryć. Na przykład pamięć procesu odczytu była niewykryta, ale zapis był. [To nie jest prawda, jest to tylko przykład, w którym oba zostały wykryte] Więc używałbyś tylko procesu odczytu, a następnie znajdowałeś inny sposób zapisu do pamięci procesów, więc możesz stworzyć sterownik trybu jądra, aby ręcznie zapisywać do pamięci, a następnie jesteś niewykryty. Ale nie jest to takie proste [nigdy nie jest] =] A więc jest metoda kurwa z battleye. Powiedzmy, że znajdujesz funkcję, która ukrywa uchwyt gry i potrzebujesz tego do pisania, ale nie możesz go znaleźć, gdy ta funkcja zawsze go ukrywa. Musisz więc przejść przez procedurę, Obetnij tę funkcję, abyś mógł zapisać informacje, które zamierza zastąpić [uchwyt] Nie jestem ekspertem i gdybyście prosili MNIE o stworzenie obwodnicy, bylibyśmy skazani na zagładę. Ale to jest to, co wiem.
Reply
Nie wchodź w model jądra. To nie jest konieczne. Dowiedz się jak najwięcej o BattlEye i ostatecznie możesz dostrzec kilka dziur w swoim systemie
Reply
Zacytować: Originally Posted by Omdihar Nie wchodź w model jądra. To nie jest konieczne. Dowiedz się jak najwięcej o BattlEye i ostatecznie możesz dostrzec kilka dziur w swoim systemie Pozwolę sobie być innego zdania. Jeśli jesteś w stanie poprawnie napisać sterownik, który może ominąć BattlEye i wszystkie jego funkcje zabezpieczające, dlaczego nie?
Reply
Zacytować: Napisał Striekcarl Pozwolę sobie być innego zdania. Jeśli jesteś w stanie poprawnie napisać sterownik, który może ominąć BattlEye i wszystkie jego funkcje zabezpieczające, dlaczego nie? Musisz zrobić to właściwie, aby nie otworzyć dziesiątek wektorów ataków dla BattlEye. Nie użyłbym sterownika, ponieważ myślę, że tryb użytkownika jest najbezpieczniejszym sposobem.
Reply
Zacytować: Napisał Striekcarl Pozwolę sobie być innego zdania. Jeśli jesteś w stanie poprawnie napisać sterownik, który może ominąć BattlEye i wszystkie jego funkcje zabezpieczające, dlaczego nie? Tuż pod twoim imieniem znajduje się "Userhode Till I Die" haha
Reply
Zacytować: Originally Posted by ccurtis20 Tuż pod twoim imieniem znajduje się "Userhode Till I Die" haha Dokładnie, bo jestem leniwy jak cholera, ale właściwym sposobem byłoby jądro
Reply
Jak wstrzyknąć BE, aby chronić grę
Reply
Zacytować: Originally Posted by xiaovis Jak wstrzyknąć BE, aby chronić grę użyj ekstremalnego wtryskiwacza
Reply
Zacytować: Originally Posted by xiaovis Jak wstrzyknąć BE, aby chronić grę Potrzebujesz obejścia ...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)