Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Widok osoby trzeciej
Czy ktoś zna hack, w którym można grać w widoku 3rd Person ???? i nie jest wykryty?
Reply
uważam, że WAMbot jest niewykryty i ma 3 osobę przełączającą się ... jeśli nie ... myślę też, że możesz to zrobić poprzez konsolę ... i oszukać kopanie podczas korzystania z konsoli, możesz chcieć zdobyć trochę gówna Zervic jeśli im się nie podoba, popraw mnie
Reply
Tak ... jak już powiedział Zervic, możesz wpisać polecenie dla trzeciej osoby na konsoli podczas uruchamiania Wambot. Nie zapomnij związać jednego z kluczy, aby strzelać do ludzi za tobą, gdy patrzysz w przyszłość ... trochę stary, ale od czasu, kiedy prawdopodobnie jesteś nowy; spodoba Ci się.
Reply
polecenie to to: setcvar cg_3rd_person 1, a dla strzelania za tobą bind f "cameralook" możesz użyć dowolnego klawisza f, który jest przykładem
Reply
Dzięki za pomoc
Reply
Czy to jedyna korzyść dla trzeciej osoby ..................... Zastrzel kogoś za sobą ?????? Osobiście lubię, jak pierwsza osoba nazywa mnie staroświeckim
Reply
Nie, to nie jest tak naprawdę ... nie wiedziałem o tym ... to ładny kopnięcie odbytu .... muszę spróbować, ale tak, anywayz, trzecia osoba ... oprócz tego, że masz głowę na głowie, daje ci szerszy widok, a przy odrobinie pomocy myszy, pozwala widzieć wokół narożników bez narażania się w ogóle ... całkiem przydatne, myślę ..... i nie jestem pewien, czy to jest wyłączone z tematu czy nie, ale ja nie myślę, że tak jest i tak idzie ... napisałem korektę kąta kamery i fullbright, i będą one zawarte w kolejnej wersji udręki .... ale mam problem! Wiem na pewno, że moje zaklęcie jest słuszne ... więc myślę, że jest w moich skryptach, ale naprawdę nie mogę go znaleźć .... więc oto jest, lem, wiem, jeśli znajdziesz mój błąd! alias hair_on "cg_c4meraverticaldisplacement -18" alias hair_off "cg_c4meraverticaldisplacement 0" alias hair_tog_on "hair_on; bind o hair_tog_off" alias hair_tog_off "hair_off; bind o hair_tog_on" bind o person_tog_on alias light_on "r_fullbr1ght 1" alias light_off "r_fullbr1ght 0" alias light_tog_on "light_on; bind p light_tog_off" alias light_tog_off "light_off; bind p light_tog_on" bind p light_tog_on
Reply
zmiany / dodatki w CZERWONO alias hair_on "cg_c4meraverticaldisplacement -18" alias hair_off "cg_c4meraverticaldisplacement -2" alias hair_tog "hair_tog_on" alias hair_tog_on "hair_on; bind o hair_tog_off" alias hair_tog_off "hair_off; bind o hair_tog_on" bind o hair_tog alias light_on "r_fullbr1ght 1" alias light_off "r_fullbr1ght 0" alias light_tog "light_tog_on" alias light_tog_on "light_on; vid_restart; bind p light_tog_off" alias light_tog_off "light_off; vid_restart; bind p light_tog_on" bind p light_tog fullbright wymaga, aby vid_restart zadziałał, a -2 jest domyślnym przesunięciem kamery mam nadzieję, że pomogło ...
Reply
tak, to pomaga ton !, dzięki Digital * jeśli masz szansę wypróbować męczennicy, wiedz, co myślisz hehe *
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)