Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
H1Z1 działający kod źródłowy ESP!
#11
Zacytować: Wysłano przez użytkownika facellesman Mam błąd! ... H1Z1 nie zawiera głównego MouseClick po prostu usuń tę linię w visual studio
Reply
#12
Zacytować: Oryginalnie wysłane przez tjdwls1951 Działa dobrze, ALE ... CANT SEE RADER jak widzieć rader? po prostu naciśnij alf f2
Reply
#13
pliki są w .TXT jak włączyć .cs do pracy?
Reply
#14
Zanim stracę rozum, spróbuj nauczyć się rozwijać, zanim podejmiesz decyzję, że możesz wyciąć i wkleić kod źródłowy z jednego pliku do drugiego, uderzyć w kompilację, myśląc, że cała magia po prostu zalewa komputer, a następnie puf, teraz zrobiłeś hack. To nie działa w ten sposób, nigdy nie będzie, i jeśli bzdury dotyczące "jak robić hax pls" i "nie można budować c & p nie działa" nadal będę obsługiwać go w razie potrzeby. Absolutnie śmieszne i rozczarowujące.
Reply
#15
Zacytować: Napisał Daax Zanim stracę rozum, spróbuj nauczyć się rozwijać, zanim podejmiesz decyzję, że możesz wyciąć i wkleić kod źródłowy z jednego pliku do drugiego, uderzyć w kompilację, myśląc, że cała magia po prostu zalewa komputer, a następnie puf, teraz zrobiłeś hack. To nie działa w ten sposób, nigdy nie będzie, i jeśli bzdury dotyczące "jak robić hax pls" i "nie można budować c & p nie działa" nadal będę obsługiwać go w razie potrzeby. Absolutnie śmieszne i rozczarowujące. Przyszedłem tutaj, aby zobaczyć nowy kod źródłowy w C lub (ugh nawet C #), ale też byłem rozczarowany. Dlaczego ten kod znajduje się w polu wklejania? Proponuję każdemu, kto będzie się tym przejmował, spojrzeć na to c p, aby przejść do H1Lay1 lub w.e. jest wywoływany, jeśli szukasz czegoś takiego jak ten facet.
Reply
#16
Chcę tylko pomóc innym osobom ....
Reply
#17
Poza zgodą z innymi mówią: Zacytować: Originally Posted by tastyhorror Dlaczego ten kod znajduje się w polu wklejania? Dlaczego by tak nie było? #unrelated
Reply
#18
Zacytować: Napisał Daax Zanim stracę rozum, spróbuj nauczyć się rozwijać, zanim podejmiesz decyzję, że możesz wyciąć i wkleić kod źródłowy z jednego pliku do drugiego, uderzyć w kompilację, myśląc, że cała magia po prostu zalewa komputer, a następnie puf, teraz zrobiłeś hack. To nie działa w ten sposób, nigdy nie będzie, i jeśli bzdury dotyczące "jak robić hax pls" i "nie można budować c & p nie działa" nadal będę obsługiwać go w razie potrzeby. Absolutnie śmieszne i rozczarowujące. im sry dodałem to w temacie "Zastępuję niektóre offsety nic więcej dunno, który zrobił kompletny kod źródłowy"
Reply
#19
Wyjaśnię, jestem rozczarowany i zirytowany lenistwem ludzi, którzy chcą wykorzystać informacje, które dostarczyliście @ Fearzlol, nie ośmieszałem twojego wkładu. Wskazywałem na użytkowników proszących o pomoc w tym, jak C & P wykonuje własne badania. Nie będą, ale przynajmniej mogę spróbować wskazać im właściwy kierunek. W każdym razie, @ tastyhorror, pastebin jest prawidłową platformą do wykorzystania przy dzieleniu się kodem źródłowym.
Reply
#20
Zacytować: Napisał Fearzlol Cześć chłopaki po 10 godzinach pracy mam to teraz !! działa esp Przesyłam tutaj źródło, więc musisz go zbudować Podziękowania dla wszystkich członków na tym forum! im noob w programowaniu hehe Zastąpiłem niektóre offsety nic więcej dunno, który zrobił kompletny kod źródłowy! bawcie się dobrze Twoje zdrowie Co zmieniłeś @ Fearzlol .. Ponieważ już włączyłem go do pracy przed zmianą .. Dziękuję bardzo za to Źródło! Dobra robota i dobra robota!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)