Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HWID Zablokowany
#11
Zacytować: Napisał pierwotnie majorupdates69 Czy zmieniłeś / aś adres / identyfikator / adres MAC mac? ponieważ uruchomiłem się na USB i nie zostałem unbanned. Jednak trzymałem mój drugi dysk twardy (i to był usb + miałem go w kiedy zostałem zbanowany). Po prostu pytam, ponieważ mam inny dysk na innym komputerze i mogę go użyć. Wszystkie hdd w moim systemie zostały usunięte Mac addr nie zmieniony, ale karta sieciowa została zmieniona, a następnie umieściłem mój nowy dysk w zainstalowanym win10 pro i im unbanned! Próbowałem też usb przed zakupem hdd, ale nie działało. Proponuję kupić dysk twardy o wartości 70 USD, tak jak zrobiłem. ps również zmienił ip i żaden identyfikator woluminu nie został zmieniony (ponieważ jest to nowy dysk lol) także brak hdd, który był w systemie, gdy zbanowany jest bezpieczny w użyciu.
Reply
#12
Bro, jakiego cheata używasz? Szukam kogoś, kto użyje lub skompiluje co najmniej ... Od teraz za darmo ... Może zmieniając mac, serial, ip, mobo serial etc? jest dużo hwy, które mogą zająć.
Reply
#13
Zacytować: Napisał pierwotnie TheGabyX Bro, jakiego cheata używasz? Szukam kogoś, kto użyje lub skompiluje co najmniej ... Od teraz za darmo ... Może zmiana mac, serial, ip, mobo serial etc? jest dużo hwy, które mogą zająć. Dla zapisu biorą HDD Serial (wszystkich dysków w sys), sieci takie jak Ethernet czy cokolwiek innego
Reply
#14
Hum, cóż ... Nawet format nie rozwiązuje tego zakazu? PS: używasz prywatnego hacka? Nie miałem szczęścia, że udało mi się znaleźć jakiś hack do tej gry.
Reply
#15
Kup nowy dysk SSD. ten pz
Reply
#16
Zacytować: Originally Posted by ca1nes Dla zapisu biorą HDD Serial (wszystkich dysków w sys), sieci takie jak Ethernet czy cokolwiek innego Czy potrzebowałbym nowego kabla ethernetowego, czy po prostu zmieniałbym pracę MAC?
Reply
#17
Zacytować: Napisał pierwotnie majorupdates69 Czy potrzebowałbym nowego kabla ethernetowego, czy po prostu zmieniałbym pracę MAC? Zmień adres MAC lub możesz po prostu użyć Wi-Fi (NIE WOLNO mieć żadnych dysków w twoich sysach, które zostały wcześniej zablokowane)
Reply
#18
Zacytować: Originally Posted by ca1nes Zmień adres MAC lub możesz po prostu użyć Wi-Fi (NIE WOLNO mieć żadnych dysków w twoich sysach, które zostały wcześniej zablokowane) okrzyki, wkrótce kupię nowy dysk twardy
Reply
#19
Zacytować: Napisał pierwotnie majorupdates69 okrzyki, wkrótce kupię nowy dysk twardy przyjaciel szczęścia
Reply
#20
Hej, mam już wcześniej hwid i kupiłem nowy dysk twardy, jak 3 dni temu, i zamieniłem go na stary, i ściągnąłem system tak, jak zrobił to sam, a potem poszedłem na h1z1, a ja wciąż byłam zabroniona? Mam teraz nowy w mojej ręce co mam zrobić ???? dzięki
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)