Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy możemy uzyskać więcej moderatorów plików?
#1
potrzebujemy więcej moderatorów do pobrania, ponieważ Imo jestem tak podekscytowany, że widzę nowy hack, a następnie muszę czekać kilka godzin, aby go użyć. Wiem, że to duży proces, ale tylko prośba.   Ponadto nie mam jeszcze warunków wstępnych dla Moderatora pobierania, Js.
Reply
#2
Kompletnie się zgadzam. Wygląda na to, że później w ciągu dnia (czasy NA) mody zazwyczaj odpowiadają na żądania pobierania w czasie poniżej 4 godzin, co jest uczciwe. Może jeden lub dwa mody na pokrycie wcześniej tego dnia złagodziłyby stres z późniejszych? Tylko moje 2 centy.
Reply
#3
Wyobrażam sobie, że proces wyboru analizatora plików jest szeroki. Będą musieli upewnić się, że dana osoba jest w stanie ocenić, czy plik jest bezpieczny, czy nie, nie będzie skłonny do popełniania błędów, które mogłyby narazić na szwank * użytkowników na stronie internetowej i są oni zaufani, aby mówić prawdę, kiedy to nastąpi. do zatwierdzania plików (np. Nie dopuść, żeby ludzie celowo celowali) ... Więc niech ci trochę przestaną.
Reply
#4
co powiesz na to: znalazłeś mi ludzi, którzy wiedzą, co robią w kwestii analizy, i którzy chcą spędzić wolny czas na analizowaniu plików dla grupki małych, małych dzieci, a zobaczymy, czy dołączą do zespołu?
Reply
#5
Mate, zdaję sobie sprawę, że ludzie mogą czuć się sfrustrowani, że pliki nie są zatwierdzane, ale jest to spowodowane tym, że moderatorzy mają życie, nie siedzimy tu 24/7, gotowi zatwierdzać pliki do końca, wiele osób chodzi do szkoły / college'u mieć pracę na pełen etat, więc nie mamy nieograniczonego czasu. i po drugie, co powiedział @ learn_more Również // przeniesiony ten wątek nie jest tak naprawdę związany z H1Z1
Reply
#6
Zacytować: Originally Posted by learn_more co powiesz na to: znalazłeś mi ludzi, którzy wiedzą, co robią w kwestii analizy, i którzy chcą spędzić wolny czas na analizowaniu plików dla grupki małych, małych dzieci, a zobaczymy, czy dołączą do zespołu? To mnie rozbawiło.
Reply
#7
Ahah, nie narzekałem w ogóle! Masz to wszystko źle! Mówiłem tylko, że nie ma potrzeby być tak wrogo nastawionym: P Wiem, że to poważna sprawa, ale wiesz, że właśnie mówiłem. Przepraszam za brak szacunku i zejście jako "Whiny little kid"
Reply
#8
Myślę, że głównym problemem jest to, że analiza wymaga wielu umiejętności, a przez większość czasu również doświadczenia. Aby dodać do tego, jest to praca dobrowolna i nikt tu nie zarabia. Trzeba znaleźć kogoś, kto chce w ten sposób wesprzeć społeczność, ma umiejętności i czas. Na szczęście w tej chwili mamy wielu bardzo utalentowanych moderatorów w zespole, ale zawsze możemy użyć więcej.
Reply
#9
Zacytować: Napisał Mrenvy Ahah, nie narzekałem w ogóle! Masz to wszystko źle! Mówiłem tylko, że nie ma potrzeby być tak wrogo nastawionym: P Wiem, że to poważna sprawa, ale wiesz, że właśnie mówiłem. Przepraszam za brak szacunku i zejście jako "Whiny little kid" tak właśnie mówiliście, tak jak poprzednie 300 dzieciaków, które "właśnie to mówiły". marnowanie czasu na wszystko, jeśli nadal narzekasz, zamiast przynosić rozwiązania.
Reply
#10
Kiedy ludzie przestają zachowywać się głupio i spamują, możemy dostać się do plików, ale to tak, jakby pasożyci zjadali mózgi ludzi, jeśli muszą czekać ponad 6 godzin, a potem spamują forum, jakby nie było jutra ... IDK, który powiedział im, że analizują pliki trwa 30 minut lub coś podobnego, ale wszystko poniżej 3 dni uważa się za nienormalne. Najlepszym sposobem na przyspieszenie tego procesu jest nieskrępowanie mnie lub jakiegokolwiek spamu modowego w celu zatwierdzenia lub opublikowania spamu w aplikacji. Zachęcam wszystkich, którzy wiedzą cokolwiek o analizie plików, do złożenia wniosku, pracownicy wyższego szczebla nie mogą się doczekać, aby je otrzymać.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)