Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy możemy uzyskać więcej moderatorów plików?
potrzebujemy więcej moderatorów do pobrania, ponieważ Imo jestem tak podekscytowany, że widzę nowy hack, a następnie muszę czekać kilka godzin, aby go użyć. Wiem, że to duży proces, ale tylko prośba.   Ponadto nie mam jeszcze warunków wstępnych dla Moderatora pobierania, Js.
Reply
Kompletnie się zgadzam. Wygląda na to, że później w ciągu dnia (czasy NA) mody zazwyczaj odpowiadają na żądania pobierania w czasie poniżej 4 godzin, co jest uczciwe. Może jeden lub dwa mody na pokrycie wcześniej tego dnia złagodziłyby stres z późniejszych? Tylko moje 2 centy.
Reply
Wyobrażam sobie, że proces wyboru analizatora plików jest szeroki. Będą musieli upewnić się, że dana osoba jest w stanie ocenić, czy plik jest bezpieczny, czy nie, nie będzie skłonny do popełniania błędów, które mogłyby narazić na szwank * użytkowników na stronie internetowej i są oni zaufani, aby mówić prawdę, kiedy to nastąpi. do zatwierdzania plików (np. Nie dopuść, żeby ludzie celowo celowali) ... Więc niech ci trochę przestaną.
Reply
co powiesz na to: znalazłeś mi ludzi, którzy wiedzą, co robią w kwestii analizy, i którzy chcą spędzić wolny czas na analizowaniu plików dla grupki małych, małych dzieci, a zobaczymy, czy dołączą do zespołu?
Reply
Mate, zdaję sobie sprawę, że ludzie mogą czuć się sfrustrowani, że pliki nie są zatwierdzane, ale jest to spowodowane tym, że moderatorzy mają życie, nie siedzimy tu 24/7, gotowi zatwierdzać pliki do końca, wiele osób chodzi do szkoły / college'u mieć pracę na pełen etat, więc nie mamy nieograniczonego czasu. i po drugie, co powiedział @ learn_more Również // przeniesiony ten wątek nie jest tak naprawdę związany z H1Z1
Reply
Zacytować: Originally Posted by learn_more co powiesz na to: znalazłeś mi ludzi, którzy wiedzą, co robią w kwestii analizy, i którzy chcą spędzić wolny czas na analizowaniu plików dla grupki małych, małych dzieci, a zobaczymy, czy dołączą do zespołu? To mnie rozbawiło.
Reply
Ahah, nie narzekałem w ogóle! Masz to wszystko źle! Mówiłem tylko, że nie ma potrzeby być tak wrogo nastawionym: P Wiem, że to poważna sprawa, ale wiesz, że właśnie mówiłem. Przepraszam za brak szacunku i zejście jako "Whiny little kid"
Reply
Myślę, że głównym problemem jest to, że analiza wymaga wielu umiejętności, a przez większość czasu również doświadczenia. Aby dodać do tego, jest to praca dobrowolna i nikt tu nie zarabia. Trzeba znaleźć kogoś, kto chce w ten sposób wesprzeć społeczność, ma umiejętności i czas. Na szczęście w tej chwili mamy wielu bardzo utalentowanych moderatorów w zespole, ale zawsze możemy użyć więcej.
Reply
Zacytować: Napisał Mrenvy Ahah, nie narzekałem w ogóle! Masz to wszystko źle! Mówiłem tylko, że nie ma potrzeby być tak wrogo nastawionym: P Wiem, że to poważna sprawa, ale wiesz, że właśnie mówiłem. Przepraszam za brak szacunku i zejście jako "Whiny little kid" tak właśnie mówiliście, tak jak poprzednie 300 dzieciaków, które "właśnie to mówiły". marnowanie czasu na wszystko, jeśli nadal narzekasz, zamiast przynosić rozwiązania.
Reply
Kiedy ludzie przestają zachowywać się głupio i spamują, możemy dostać się do plików, ale to tak, jakby pasożyci zjadali mózgi ludzi, jeśli muszą czekać ponad 6 godzin, a potem spamują forum, jakby nie było jutra ... IDK, który powiedział im, że analizują pliki trwa 30 minut lub coś podobnego, ale wszystko poniżej 3 dni uważa się za nienormalne. Najlepszym sposobem na przyspieszenie tego procesu jest nieskrępowanie mnie lub jakiegokolwiek spamu modowego w celu zatwierdzenia lub opublikowania spamu w aplikacji. Zachęcam wszystkich, którzy wiedzą cokolwiek o analizie plików, do złożenia wniosku, pracownicy wyższego szczebla nie mogą się doczekać, aby je otrzymać.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)