Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RenGuard jest kulawy?
Cześć chłopaki,   Skończyłem mój Renegade Clienthook. Pozwala na oszukiwanie nawet na serwerach chronionych Renguard. ALE: Nie upubliczniam tego - nie chcę wyjaśniać, jak niszczyć małą, ale miłą społeczność CnC!   RenGuard wydaje się być tak bezużytecznym i źle zaprogramowanym ... jedyną dobrą rzeczą w tym jest jego crypter (który antywirus wykrywa jako wirus ...).   Cechy: - ESP (imię, model / broń, zdrowie, odległość) - Aimbot - wybierz specjalny znak bez pieniędzy (ale działa to tylko do momentu trafienia pociskiem) - Zakup Terminal na całej mapie (możesz kupić inną postać w bazie wroga lub po prostu uzupełnić zdrowie i amunicję) - pokazuje wszystkie materiały wybuchowe (beacony, miny, c4) na mapie   Wszyscy, którzy chcą wiedzieć, jak to jest możliwe: po prostu zastosowałem API-Hook na specjalne funkcje, głównie z Direct3D oczywiście ... po prostu odwiedź oszustwo, aby uzyskać wrażenie lub zagraj w CS z normalnym cheatem ... Właśnie przeniosłem to do Ren. Wszystkie znalezione tutaj kody były albo tylko serwerem, albo wymagały zmiany w objects.ddb i stuff: O
Reply
Udowodnij to.
Reply
Kilka pytań, które mam dla ciebie: - Czy w tym przypadku błąd zerowy jest kiedykolwiek możliwy? - Ile czasu zostało na to poświęcone? - Jeśli nie publikujesz go publicznie, mogę zrozumieć tylko dlatego, że nie chcesz, żeby je naprawili, w przeciwnym razie, o co nam chodzi? - Kim dokładnie jesteś?
Reply
ekrany .... każdy z odrobiną wiedzy może powiedzieć to w Teorii ... ale pokaż to na ekranie ... a uwierzymy ci ... pewnie nie wierzymy facetowi, który ma tylko 1 posta iw tym poście mówi nam, że zrobił coś, co wszyscy próbowali, ale oni zawiedli ..... a ty to zrobiłeś ... SCREEN * edytuj * lol niektórzy faceci pisali 2 minuty przed napisaniem ... i nie widzieli ich wcześniej
Reply
Ludzie nie pytają o wiele głupich pytań dotyczących poprzednich rzeczy, które znaleźliście przy cheatach (zero błędów, ...). To tak zwane API Hooking z Direct 3D (w którym programuje się Renegade) pozwoli ci zrobić prawie wszystko. Możesz dokonać jakiejkolwiek zmiany, którą chcesz renegować, jeśli jesteś inteligentny i inteligentny oczywiście (tak łatwo nie będzie ... najpierw nauczyć się C, gdy opanujesz go, a następnie zacznij przeszukiwać sieć do robienia haczyków klienta). O, ORAZ LUDZI NALEŻY UWAŻAĆ. Następująca rzecz, o której właśnie mówię, nie ma nic wspólnego z tą osobą, która to mówi: Ta osoba właśnie dołączyła do UC. Dzieli bardzo miłe i nowe kody, których nigdy nie widziano dla C & C Renegade (publicznie). Nawet jej nie dzieli. Powiem ci tylko rzeczy, o których powinieneś wiedzieć i które MOGĄ być prawdziwe. Ta osoba może być kimkolwiek. Osoba oszukująca, która chce po prostu oszukać ludzi (to właśnie dlatego niektórym daje się prywatnie). Więc jesteście ostrzeżeni, uważajcie, co robicie. Niektórzy po prostu mówią "f * ck to daj mi ch34tz!" ponieważ są bardzo podekscytowani. Ale to tylko anty-cheat chce cię oszukać.
Reply
cześć, @warlenny i wszyscy inni niewierzący: http://neonew.h-3-s.de/game/rat/files/ren_cheat.rar Jest bardzo opóźniony (tylko 5 FPS, mój komputer nie jest w stanie przechwycić ekranu i jednocześnie zagrać w grę). mały opis: - najpierw zauważysz zieloną ikonę ren. To jest ikona mojego litte loader, który wstrzyknie najpierw w RenGuard, a potem w samą Renegade. - Po czasie ładowania (sry, mój komputer działa wolno) zobaczysz, że serwer jest Half-Renguard-Protected (ale działa też na pełnym zabezpieczeniu) i jestem rozpoznawany z powodzeniem jako gracz RenGuard. - Kupuję inżyniera, wychodzę i przybliżam się trochę. - Potem kupuję żołnierza (uwaga: nie ma PT), a potem żołnierza strzelby. - W końcu idę za wrogim żołnierzem i zabij go. Możesz zobaczyć status C4, który zasadził. @Cyberpunk: Wydajesz się być jedynym facetem na tej planecie z pewnymi umiejętnościami ... Czy w końcu rozpakowałeś RenGuarda? Nie mogłem tego rozgryźć z powodu tego cholernego cryptera -> tysiące wyjątków ...
Reply
Hmmmm, czy mógłbyś zmienić format wideo na coś innego niż .avi? Mój komputer ma problemy z ich odczytaniem.
Reply
pobierz kodek xvid tutaj: http:
Reply
Tak, muszę to rozpakować (tylko mam samouczek na ten temat, ponieważ poprosiłem o to właściciela ogromnej hiszpańskiej społeczności crackingowej, najpierw przetłumaczyłem ten przewodnik na angielski, a wkrótce opublikuję ten angielski przewodnik po TURCS. O tak, a ten przewodnik właściwie używa RenGuarda jako przykładu rozpakowywania, więc wkrótce, gdy to wypuszczę. Tysiące ludzi
Reply
Zacytować: Originally Posted by neonew cześć, @warlenny i wszyscy inni niewierzący: http:
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)