Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bądźcie czujni...
#11
Zacytować: Napisał DrWhat Woda oznacza to gówno XD. 1 znak wodny nie wystarczy, scrubs są mpgay są wystarczająco inteligentne, aby edytować ciąg. Ale tak naprawdę zasady zmieniły się wiele, odkąd tu byłeś ostatni, więc najlepiej je przeczytać Po prostu dodaj link do Forum. Mpgfags nie zatwierdza rzeczy z adresami URL. Widziałem to z moimi rzeczami, które zostały spienione. Z drugiej strony rozpowszechniają moje imię
Reply
#12
Aktualizacja za pomocą skanowania sygnatur dla przesunięć jest najłatwiejsza, gdy nie potrzebujesz połączenia z Internetem.
Reply
#13
Jeden pomysł, który miałem: Dodaj INI, która zawiera przesunięcia, pozycję vtable i inne rzeczy - a kiedy gra się aktualizuje, musisz tylko wydać nowy plik INI. Nie wymagałoby to żadnej aprobaty, ponieważ jest to zwykły plik tekstowy, a ludzie mogliby wrócić do hakowania (o ile jesteś wystarczająco szybki: P) - lub nawet inni ludzie mogliby ulepszyć twój hack.
Reply
#14
Tak, jest wiele alternatyw. Właśnie sprawdzałem pewne rzeczy w h1z1.GOD są nieskończone możliwości w tej grze. Jest wiele rzeczy, które możesz zrobić i nie mówię o gównianych teleportach. Jestem tak podekscytowany, że znowu będę wydawał rzeczy, odszedł na ziemię pod ziemią xd wystarczy, jak sądzę!
Reply
#15
Witamy spowrotem
Reply
#16
Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co masz do zaoferowania! Czy możliwe jest posiadanie funkcji magnetycznej, takiej jak na DayZ. Gdzie trafisz skrót i przedmioty tylko do ciebie, które są w pewnym promieniu.
Reply
#17
Zacytować: Napisał pierwotnie theonewolf Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co masz do zaoferowania! Czy możliwe jest posiadanie funkcji magnetycznej, takiej jak na DayZ. Gdzie trafisz skrót i przedmioty tylko do ciebie, które są w pewnym promieniu. Czy nie zmusza serwera do odradzania łupów do miejsca, w którym ci się podobasz lepiej? Nie chcę SPOIL ANYTHING, nie powiedziałem, że to zrobiłem
Reply
#18
Zdecydowanie jest to możliwe, ale nie sądzę, aby odradzanie łupów na serwerze było możliwe. Jestem zainteresowany tym, co zostanie włączone do twojego hacka i myślę, że jeśli hack będzie tak dobry, jak się wydaje, gra zostanie zniszczona.
Reply
#19
Zacytować: Napisał FE3KA Zdecydowanie jest to możliwe, ale nie sądzę, aby odradzanie łupów na serwerze było możliwe. Jestem zainteresowany tym, co zostanie włączone do twojego hacka i myślę, że jeśli hack będzie tak dobry, jak się wydaje, gra zostanie zniszczona. Nie ma powodu, żeby wypuszczać rzeczy łamiące gry. Nudzę się, gdy jestem w headshotu z 3k metrowymi ścianami podczas testowania mojego hacka. Testuję wiele rzeczy. Wszelkie gry rujnujące na pewno nie zostaną wydane w moim hack!
Reply
#20
Zacytować: Napisał pierwotnie DarkEvilKiller` Nie ma powodu, żeby wypuszczać rzeczy łamiące gry. Nudzę się, gdy jestem w headshotu z 3k metrowymi ścianami podczas testowania mojego hacka. Testuję wiele rzeczy. Wszelkie gry rujnujące na pewno nie zostaną wydane w moim hack! Mam dla ciebie pytanie i nie rozumiem mnie źle. Nie próbujcie zrobić tu wroga Ale nadal "reklamujesz" ultra-hack z ponad 20 funkcjami, co sprawia, że gracze czekają, aż coś wypuścicie, ale czy macie już coś jeszcze? Nie było mnie tu 5 lat temu, więc nie mogę powiedzieć, co wtedy robiłeś, ale wydaje mi się to trochę "dziwne": S
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)