Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spojrzmy prawdzie w oczy. H1Z1 jest martwy
#1
Społeczność H1Z1 zniknęła. Ich największym błędem było zakazanie 25 tysiącom graczy, których wykryli, oszustwa i ogłuszenie reklamowe, twierdząc, że musisz zrobić film z przeprosinami, aby uzyskać unbanned. Nie wiadomo, kto wpadł na pomysł, aby zablokować ogromną liczbę użytkowników zamiast naprawiać problemy.   Większość z nas przeniosła się do Rust i ARK. Mimo że ARK ma wczesny dostęp, osiąga szczyt około 60 000 graczy, podczas gdy w każdym tygodniu h1z1 traci graczy stopniowo.   Wygląda na to, że twórcy próbują ją doić tak mocno, jak tylko mogą. Jeśli kiedykolwiek trafi do F2P, wrócę. Dopóki, .     Pożegnam się z tą sekcją wątku, ponieważ nie jest już potrzebna.
Reply
#2
Tak właśnie ludzie mówili o Halo, a ja tu ... wciąż gram w Halo.
Reply
#3
http://steamcharts.com/app/295110#All 18k szczyt wczoraj, zdarzyło się ostatnio w kwietniu z jakiego źródła opierasz swoje oświadczenie?
Reply
#4
Został zablokowany i po prostu wyraża swój smutek na forach.
Reply
#5
H1z1 jest gówniany
Reply
#6
Jaka jest subiektywna opinia, może robią pewne straty, ale gracz, który nie został zbanowany, jest teraz jeszcze bardziej szczęśliwy i cieszy się grą bardziej niż przedtem, mając na uwadze wszystkich oszustów.
Reply
#7
nigdy nie lubiłem tej gry
Reply
#8
Zacytować: Napisał pierwotnie Mono101 Społeczność H1Z1 zniknęła. Ich największym błędem było zakazanie 25 tysiącom graczy, których wykryli, oszustwa i ogłuszenie reklamowe, twierdząc, że musisz zrobić film z przeprosinami, aby uzyskać unbanned. Nie wiadomo, kto wpadł na pomysł, aby zablokować ogromną liczbę użytkowników zamiast naprawiać problemy. Normalni ludzie czekają tylko na h1z1 free2play, ponieważ płacą im za beta test? wtf? Możesz grać legalnie lub oszukiwać, ale Smedley już cię skasuje, bo ty mu zapłaciłeś.
Reply
#9
ta gra nigdy nie była dobra, szczerze mówiąc, cieszę się, że została oszukana przez oszustów
Reply
#10
pytanie: dlaczego h1z1 przynosi fale najgłupszych ludzi? Boję się, kiedy ta gra będzie darmowa.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)