Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Więc spotkałem urządzenie na H1Z1 podczas hakowania lol
#11
Zacytować: Napisał King-OrgY jak śledzić trollery: sprawiają, że jesteś niewidzialny, odradzasz zombie w kierunku streamera. obejrzyj go w strumieniu Zaczekaj, to możliwe?
Reply
#12
cóż, właściwie nie możesz ich teleportować, ale możesz odradzać się tonami zombie. niestety limit wynosi 15 na 200 ~ metrów bardzo ograniczony silnik, jak sądzę
Reply
#13
Zacytować: Napisał King-OrgY cóż, właściwie nie możesz ich teleportować, ale możesz odradzać się tonami zombie. niestety limit wynosi 15 na 200 ~ metrów bardzo ograniczony silnik, jak sądzę Król przemówił
Reply
#14
Haha ta gra okazała się genialna, dzięki za rozśmieszanie mnie!
Reply
#15
Zacytować: Napisał King-OrgY cóż, właściwie nie możesz ich teleportować, ale możesz odradzać się tonami zombie. niestety limit wynosi 15 na 200 ~ metrów bardzo ograniczony silnik, jak sądzę Więc silnik pozwala klientowi kontrolować, ile zombie się odradza? To po prostu głupie. Szybkie pytanie: Czy nakazujesz serwerowi, aby to zrobił, wysyłając jakieś pakiety, lub po prostu lubisz strzelać (tak, aby serwer spawnował zombie w odpowiedzi).
Reply
#16
Twoje pudełko kurwa ESP ssie m8
Reply
#17
Zacytować: Originally Posted by Nov Twoje pudełko kurwa ESP ssie m8 To p2c, a skalowanie to gówno.
Reply
#18
z jakiego klienta korzystasz?
Reply
#19
Zacytować: Originally Posted by offline No cóż, dzieci muszą być dziećmi w porządku. To forum jest pełne dzieci i skidów xD to zabawne. @ swaee @ Keyvanfra Twoje historie są fajne. Czy mogę cię nazwać bratem?
Reply
#20
Spotkałem Device at comp 3 razy z rzędu haha ^ ^ nie był tak dobry ... było jak 2 tygodnie temu ^ ^
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)